فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

شهرستان زرقان

به همت کتابخانه های عمومی زرقان،

نشست کتابخوان و کارگاه آموزشی برگزار شد

کتابخانه های عمومی حافظ لپویی و شهریار زرقان، نشست کتابخوان و کارگاه آموزشی برگزار کردند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی زرقان، کتابخانه های عمومی حافظ لپویی و شهریار ، نشست کتابخوان و کارگاه آموزشی به صورت مجازی در بستر اسکای روم برگزار کردند.
 
به مناسبت روز خانواده،کتابخانه عمومی حافظ لپوئی روز چهارشنبه 13 مرداد نشست کتابخوان در بستر اسکای روم برگزار کرد. در این برنامه 4 نفر از اعضا فعال کتابخانه به معرفی کتاب پرداختند.
در این نشست؛ سمیه جعفری به معرفی کتاب «گلبانگ تربیت»  پرداخت و درباره نقش بازی با فرزند و فواید نقش بازی با کودک در اعتماد بنفس در آینده توضیح داد.
 سپس سیده فاطمه جعفری عضو کودک کتاب «شناخت حیوانات» و محمدحسین جعفری عضو نوجوان کتاب «داستان پنج دقیقه ای» را معرفی نمود
در پایان زهرا علمدارلو به معرفی کتاب «راه خدا» پرداخت و نقش امامان و پیامبر در شناخت خدا را توضیح داد.
 
در همین راستا، روز سه شنبه 12 مرداد ماه کارگاه آموزشی با عنوان «راهی که می ماند» در کتابخانه عمومی استاد شهریار زرقان با موضوع مباهله در بستر اسکای روم برگزار شد. که در این کارگاه،  قصه خوانی از کتاب «راهی که می ماند» توسط مسئول کتابخانه انجام پذیرفت.
 
علاوه بر این، یکشنبه 17 مرداد، کارگاه آموزشی با عنوان «رهنمودهای تغذیه ای ایران» در کتابخانه عمومی استاد شهریار زرقان و با همکاری شبکه بهداشت و درمان با تدریس عبدالله بهنیا کارشناس واحد تغذیه در بستر اسکای روم برگزار گردید.
   این کارگاه، با بیان الگوهای تغذیه سالم و کلیاتی از اصول تغذیه سالم آغاز شد و سپس گروه های غذایی مختلف معرفی شد و روش های  نگهداری و استفاده آن ها بیان شد .