فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

شهرستان زرقان

در آستانه هفته کتاب،

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرقان تشکیل شد

انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرقان به ریاست محمد اسداللهی فرماندار زرقان و با حضور سایر اعضا تشکیل جلسه داد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زرقان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست محمد اسداللهی فرماندار زرقان و با حضور محمد محمدی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ، احمد جعفری ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن روز دوشنبه 17 آبان ماه با دستور برنامه های هفته کتاب و نحوه پرداخت نیم درصد، در محل فرمانداری زرقان برگزار گردید .
 
  در این نشست ابتدا محمد محمدی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، نکاتی در خصوص برگزاری جلسات مشترک انجمن و برنامه های پیش بینی شده در هفته کتاب و تاثیر پرداخت به موقع اعتبارات نیم درصد در ارائه خدمات مطلوبتر به عموم ارائه داد.
 
در ادامه محمد اسداللهی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرقان ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه عنوان کرد: نهادهای فرهنگی نقش موثری در این راستا می توانند ایفا نمایند. باید برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه زیرساخت های لازم نیز فراهم شود.
وی در ادامه به نقش فضای مجازی در افزایش سرانه مطالعه در  جامعه اشاره کرد و افزود: می توان با ارائه گزیده ای از کتاب های جدید و فاخر سرانه مطالعه را در  جامعه افزایش داد.
فرماندار شهرستان زرقان افزود: جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی به مراتب از بسیاری جلسات دیگر در حوزه‌های مختلف با اهمیت‌تر است و لازم است همه به این امر توجه داشته باشند.