فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

شهرستان رستم

به همت کتابخانه‌های عمومی شهرستان رستم برگزار شد؛

«صحبت یار»تجلیل از پبشکسوتان، اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان رستم

آیین تکریم و تجلیل از اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان رستم با حضور مسئولان شهرستان رستم برگزار گردید.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان رستم، آیین تکریم و تجلیل از  پیشکسوتان فرهنگ و هنر شهرستان رستم با حضور حجت الاسلام سیدابوالحسن حسینی بوشهری امام جمعه، عبدالکریم کرمی فرماندار، رحمان محقق رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رضا کردستانی رییس اداره کتابخانه عمومی رستم برگزار گردید.
 دراین آیین؛ رحمن محقق رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رستم عنوان کرد: برنامه تجلیل و تکریم از پیشکسوتان و فعالان حوزه فرهنگ و هنر در قالب برنامه تخصصی «صحبت یار» در برنامه‌ی کاری ماست و به همین مناسبت از نویسنده و پیشکسوت فرهنگی شهرستان رستم، فرج الله خفری و همچنین هنرمند پیشکسوت خوشنویسی سیدرحمت‌الله حسینی با حضور در منزل شان تجلیل به عمل آمد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رستم افزود: با توجه به اینکه در هفته پژوهش هستیم از فرج الله خفری، نویسنده کتاب «تاریخ ممسنی و رستم»، که به زعم خود او ده سال پژوهش و تحقیق برای این اثر داشته است تا به چاپ برسد، این برنامه برگزار گردید. همواره تکریم اصحاب فرهنگ و هنر از وظایف ذاتی متولیان و مسئولین فرهنگی است که جهت تشویق و دلگرمی این قشر فرهیخته  لازم و ضروریست. تجلیل از سیدرحمت‌الله حسینی پیشکسوت خوشنویسی و از بانیان اصلی تاسیس و آموزش خوشنویسی در شهرستان های ممسنی و رستم از دیگر برنامه های ما بود که با حضور در منزل ایشان به پاس سالها حضور در عرصه هنر خطاطی از وی تقدیر به عمل آمد.