فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

شهرستان فراشبد

به ریاست معاون عمرانی فرماندار ؛

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فراشبند در سال جاری برگزار گردید

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فراشبند در سال جاری به ریاست محمود رحمانی، معاون عمرانی فرماندار و با حضور اعضای حقیقی و حقوقی انجمن برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فراشبند، روز چهارشنبه 22 تیرماه، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فراشبند به ریاست محمود رحمانی، معاون عمرانی فرماندار و با حضور رئیس شورای اسلامی شهرستان، روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در کتابخانه عمومی فرهیختگان فراشبند برگزار شد.
در ابتدا حامد جلالی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فراشبند، گزارش عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان را ارائه و عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 214 فعالیت فرهنگی توسط کتابخانه های عمومی شهرستان انجام شده و 1729 نسخه کتاب جدید به منابع کتابخانه ها اضافه گردیده است .
وی در ادامه تعمیرات انجام شده در کتابخانه های عمومی شهرستان از ابتدای سال جاری و پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته در خصوص راه اندازی پیشخوان کتابخانه در روستای آویز و ساخت ساختمان کتابخانه در دهستان دژگاه را تشریح نمود و با اشاره به تورم یکسال گذشته، خواستار بازنگری در مبلغ حق عضویت کتابخانه های عمومی شهرستان شد.
در ادامه محمود رحمانی، معاون عمرانی فرماندار، ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته، عنوان کرد: مجموعه فرمانداری آماده هرگونه همکاری و پیگیری در خصوص امور عمرانی و فرهنگی کتابخانه ها است.
در ادامه حاضرین در جلسه در خصوص موارد مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداختند. 
 افزایش میزان حق عضویت کتابخانه های عمومی شهرستان و اجرای برنامه های فرهنگی در روستاهای بخش مرکزی از مصوبات این نشست بود.