فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

شهرستان فراشبد

با هدف بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه عمومی؛

جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهر نوجین برگزار گردید

جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهر نوجین به ریاست عبدالله عالیشوندی، بخشدار مرکزی و با حضور اعضای حقیقی و حقوقی انجمن برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فراشبند،  جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهر نوجین به ریاست عبدالله عالیشوندی، بخشدار مرکزی،  و سایر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن و با دستور کار ارائه گزارش عملکرد و بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه عمومی نیایش نوجین در این کتابخانه برگزار شد.
در ابتدا حامد جلالی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فراشبند، گزارش عملکرد کتابخانه عمومی نیایش شهر نوجین را ارائه و عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 56 فعالیت فرهنگی توسط کتابخانه عمومی نیایش انجام شده و 615 نسخه کتاب جدید به منابع این کتابخانه اضافه گردیده است و در این مدت 49  نفر در  این کتابخانه عضو شده اند و 972 نسخه کتاب به امانت گرفته شده است.
وی در ادامه ضمن اشاره به تعمیرات انجام شده از ابتدای سال جاری تاکنون، نیازهای تعمیراتی و تجهیزاتی کتابخانه عمومی نیایش در سال 1401 را تشریح و خواستار تخصیص بودجه مورد نیاز در کمیته برنامه ریزی شهرستان شد.
در ادامه عبدالله عالیشوندی، بخشدار مرکزی فراشبند عنوان کرد: نیازهای تعمیراتی و تجهیزاتی کتابخانه عمومی نیایش ابتدا بررسی و کارشناسی شده و سپس در دستور کار کمیته برنامه ریزی قرار خواهد گرفت.
بخشدار مرکزی فراشبند با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) بر سبک زندگی ایرانی اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب و ارتباط مستقیم آن با موضوع عفاف و حجاب، عنوان کرد: برنامه‌های فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب در شهر نوجین برگزار شود.
در ادامه حاضرین در جلسه دیدگاه ها و نظرات خود را در خصوص موارد مطرح شده بیان کردند و برنامه های فرهنگی پیشنهادی خود را ارائه نمودند.
 اختصاص بودجه در کمیته برنامه ریزی جهت رفع نیازهای تعمیراتی و تجهیزاتی کتابخانه عمومی نیایش، برگزاری برنامه های فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب، تشکیل جلسه با مدیران مدارس شهر نوجین به منظور همکاری و هماهنگی با کتابخانه، برگزاری کارگاه آموزشی ویژه بانوان در شهر نوجین و اختصاص فضایی در مدرسه روستای پهناپهن جهت اجرای طرح پیک کتاب از مصوبات این جلسه بود.