منو1
Untitled
1396/8/21 يكشنبه برنامه های هفته کتاب در خرامه تشریح شد برنامه های بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در شهرستان خرامه با شعار آینده روشن با خانواده کتابخوان تشریح شد.

 به گزارش صدای خرامه، بهرام نجفی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرامه ضمن تبریک آغاز هفته کتاب اظهار داشت: نخستین روز این هفته برابر با با عنوان «کتاب، اهالی قلم و رسانه»، یکشنبه «کتاب، فضای مجازی و جهان دیجیتال»، دوشنبه «کتاب و جامعه دانشگاهی»، سه‌شنبه «کتاب، کودک و نوجوان، خانواده»، چهارشنبه «کتاب، کتابخوانی و کتابدار»، پنج‌شنبه «کتاب، ناشران، کتاب‌فروشان و اقتصاد» و آخرین روز این هفته نیز «کتاب، حیات طیبه و انقلاب اسلامی» نام‌گذاری شده است..

نجفی ادامه داد: در این هفته استقبال و پذیرایی از دانش آموزان مدارس در کتابخانه، ثبت نام نیم بها، برپایی ایستگاه مطالعه و مبادله کتاب در محل میدان امام در طول هفته کتاب و همچنین ایستگاه عضو گیری در محل دانشگاه پیام نور بخشی از برنامه هاست.

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرامه گفت: نشست کتابخوان مدرسه ای روز سه شنبه در مدرسه راهنمایی دخترانه بوستان، تئاتر خیابانی با موضوع کتاب با همکاری خانه هنر شهر روز چهارشنبه و راهپیمایی عمومی با همکاری اداره ورزش و جوانان روز جمعه برگزار خواهد شد.

وی در پایان گفت: کلیه برنامه های یاد شده در شهر سلطان شهر نیز به اجرا در خواهد آمد.
 
منبع: سایت خبری صدای خرامه

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]