منو1
Untitled

1399/2/17 چهارشنبه به ریاست فرماندار؛ اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرامه در سال جدید برگزار شد با دستور کار دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و ترویج فرهنگ کتابخوانی در ایام تعطیلی کتابخانه‌ها با استفاده از ظرفیت فضای مجازی جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرامه برگزار گردید.
به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرامه، نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خرامه در سال 1399 برگزار گردید . این نشست که روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش تشکیل شد، کلیه اعضاء حقیقی و حقوقی به ریاست فرماندار حضور یافتند .
در این جلسه که با دستور کار دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و ترویج فرهنگ کتابخوانی در ایام  تعطیلی کتابخانه‌ ها با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برگزار گردید، ابتدا بهرام نجفی رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان به تشریح مصوبات جلسه قبل ، گزارش عملکرد کتابخانه های شهرستان در سال1398 ، نیازمندی‌ها و برنامه‌های اداره در سال جدید پرداخت
نجفی همچنین ضمن معرفی و تبیین شیوه  اجرای جشنواره کتابخوانی رضوی خواستار حمایت، همکاری اداراتو مسئولان شهرستان در برگزاری این جشنواره شد.
فرهاد جهانخواه فرماندار و رییس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرامه نیز در این دیدار با بررسی مصوبات نشست قبل، گفت: نیاز نسل امروز این است که کتاب به زندگی آن ها وارد شود و وظیفه تک‌تک ماست که این امر خداپسندانه را هرچه بیشتر و بهتر ترویج دهیم .
جهانخواه پس از آن ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی جشنواره رضوی، افزود : جشنواره کتابخوانی رضوی ابتکاری تحسین برانگیز توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور است که در ایام الله ماه مبارک رمضان به منظور اشاعه و ترویج فرهنگ والای رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام ارائه شده است . این خلاقیت که به صورت مداوم طی چند سال اخیر به مرده عرضه شده است  گامی مهم در جهت شناساندن و معرفی سیره رفتاری و گفتاری ائمه هدی  و خاندان اهل بیت  است که می تواند غبار ابهام از زندگی این بزرگان  بزداید و بستری جهت شناخت این بزرگان برای نسل جوان و نوجوان ما فراهم آورد .
وی همچنین خواستار همراهی دستگاه های شهرستان برای برگزاری هرچه با شکوه تر دهمکین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]