منو1
Untitled
1399/2/31 چهارشنبه دبیرخانه مسابقه کتابخوانی مجازی در استان فارس اعلام کرد؛ آثار مسابقه کتابخوان مرا بخوان داوری شد داوری آثار ارسالی به مسابقه کتابخوان مجازی «مرا بخوان» به پایان رسید و برندگان این جشنواره به زودی معرفی و تقدیر خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، با اتمام زمان مسابقه کتابخوان مرابخوان، تمامی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره بررسی شد؛ این در حالی است که قریب به 300 ویدئو معرفی کتاب توسط اعضای کتابخانه های عمومی در استان فارس و دیگر استان های کشور به جشنواره ارسال شده است.
از میان آثار ارسالی 185 اثر که شرایط جشنواره به درستی در آن ها رعایت شده بود، توسط دبیرخانه مسابقه واقع در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس داوری و ارزیابی شد. دقت در انتخاب کتاب، تناسب منبع با گروه سنی شرکت کننده، خلاقیت در شیوه  معرفی  و استفاده از ایدههای خلاقانه دارای اولویت امتیازدهی بود که براساس آن برگزیدگان معرفی و از آن ها تقدیر خواهد شد.
این مسابقه از جمله برنامه های کتابخانه های عمومی فارس ویژه گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور بود که با انتشار فراخوان از نیمه دی‌ماه تا ابتدای اسفند سال گذشته برگزار شد و به دلیل شیوع بحران کرونا در کشور و ضرورت ترویج کتابخوانی در ایام قرنطینه، بخش دوم این مسابقه ویژه ایام کرونا تا انتهای فروردین ماه برگزار شد .
علاقهمندان در این رویداد کتاب های مدنظر خود را در قالب ویدئوهای یک دقیقه ای معرفی و از طریق برنامه اینستاگرام و با هشتگ مسابقه ارسال می‌کردند. در بازه زمانی تعیین شده درحدود 300 فایل ویدئویی از سوی گروه‌های سنی مختلف در صفحات اینستاگرام منتشر شد که بیشترین مشارکت مربوط به گروه سنی کودک بود.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]