منو1
Untitled
1399/3/6 سه‌شنبه با تقدیر از کتابخوانان برتر؛ مسابقه کتابخوانی مجازی «مرا بخوان» به کار خود پایان داد مسابقه کتابخوانی مجازی «مرا بخوان» با معرفی و تقدیر از ۱۶ برگزیده کتابخوان به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، مسابقه کتابخوانی مجازی ««مرا بخوان» که به همت اداره کتابخانه های عمومی استان فارس به مدت سه ماه، همزمان با ایام شیوع بیماری کووید۱۹ برگزار شده بود، با بررسی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره، برگزیدگان خود را شناخت.
بیش از ۳۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که از این میان ۱۸۵ اثر با رعایت تمامی شرایط جشنواره به مرحله داوری رسید. پس از بررسی آثار، ۱۶ اثر به عنوان برگزیده این رویداد معرفی شد که با اهدای لوح سپاس و هدیه یادبود به مبلغ یک میلیون ریال از برگزیدگان این مسابقه تجلیل شد.
به این ترتیب هلیا فردوسی با معرفی کتاب «در جستجوی گنج» از شهر تبریز استان آذربایجان شرقی؛ ثنا سادات رضایی با کتاب «یونس (ع) در شکم نهنگ» و هلیا محمدی با معرفی کتاب «دختر مو درختی» از شهر ساری استان مازندران، عبدالله فتحی با معرفی کتاب «خاطرات یک بی عرضه» از شهرستان اوز،  فاطمه  عوض زاده با معرفی کتاب «پری زادان درختی» از شهرستان سروستان، مهفام طیبی با معرفی کتاب «چطور داستان بخوانیم» از شهرستان خرمبید، نازنین زهرا اسماعیلی با معرفی کتاب «کتک خور سلطنتی» از شهرستان بوانات، مریم رشیدی نیا با معرفی کتاب «پرواز با پاراموتور را دوست دارم» از شهرستان اقلید، فاطمه زارع با معرفی کتاب «قصه های خوب برای بچه های خوب» از شهرستان خرامه، محمد مهدی ایزدی با معرفی کتاب «قصه های مهتاب» از شهرستان خنج و محمد طاها  نوروزی با معرفی کتاب «آرش و مترسک مزرعه» از شهرستان آباده استان فارس، برگزیدگان بخش کودک و نوجوان مسابقه کتابخوان مجازی «مرا بخوان» بودند.
همچنین محمد رستمی با معرفی کتاب «پدر پولدار ، پدر بی پول» از شهر شیراز، محمد جواد گرانمایه با معرفی کتاب «در آغوش نور» از شهرستان مرودشت؛ افسانه مظفری با معرفی کتاب «قله ها و دره ها» از شهرستان نی ریز؛ سلمان جهانگیر با معرفی کتاب «آب هرگز نمی میرد» از شهرستان پاسارگاد و انسیه موذنی با معرفی کتاب «من گنجشک نیستم» از شهرستان فیروزآباده در رده سنی بزرگسال برگزیده این رقابت شدند.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]