منو1
Untitled

1399/3/17 شنبه به ریاست معاون فرماندار؛ اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سپیدان در سال جاری برگزار شد با دستور کار دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و ترویج فرهنگ کتابخوانی جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سپیدان برگزار گردید.
به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سپیدان ، نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در سال جاری روز پنج شنبه 8 خرداد  در محل سالن اجتماعات فرمانداری و با حضور کلیه اعضاء حقیقی و حقوقی به ریاست معاون فرماندار برگزار شد. برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و ترویج فرهنگ کتابخوانی  در فضای مجازی، حضور در بین عشایر و اجرای برنامه های فرهنگی، پپگیری و برنامه ریزی برای مشکلات و مسایل  کتابخانه های  عمومی  اردکان و هماشهر از دستور جلسات این نشست بود.
سهیلا مولایی رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان در ابتدای این نشست به تشریح مصوبات جلسه قبل ، گزارش عملکرد کتابخانه های شهرستان در فضای مجازی در دوران شیوع کرونا و  نیازمندی‌ها و برنامه‌های اداره در سال جدید پرداخت.
مولایی همچنین ضمن معرفی و تبیین شیوه نامه  و فراخوان  اجرای جشنواره کتابخوانی رضوی خواستار حمایت و همکاری ادارات و مسئولان شهرستان و دهیاری ها در برگزاری این جشنواره شد.
نادر ضیائی، معاون فرماندار سپیدان نیز در این دیدار  ضمن بررسی مصوبات جلسه  قبل، گفت: باید فرهنگ مطالعه نهادینه شود. مطالعه کتاب های ارزشمند برای همه قشرها و نهادها بویژه کودکان و نوجوانان کتابخوانی نقش بسزایی دارد  و می توان از آن با عنوان  فضایی پرنشاط یاد کرد و هیچ چیزی جای مطالعه را نمی‌گیرد . وی همچنین خواستار همراهی دستگاه‌های شهرستان برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]