منو1
Untitled

1399/4/2 دوشنبه همزمان با گام سوم بازگشایی کتابخانه‌ها؛ رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس از کتابخانه عمومی علامه طباطبائی سروستان بازدید کرد کوروش کمالی سروستانی رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس از کتابخانه عمومی علامه طباطبائی سروستان بازدید کرد.
به گزارش اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس؛ همزمان با گام سوم بازگشایی کتابخانه ها؛ کوروش کمالی سروستانی رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس از کتابخانه عمومی علامه طباطبایی سروستان بازدید کرد.
  در این بازدید که در حاشیه‌  جلسه انجمن خیرین کتابخانه‌ساز شهرستان سروستان با رئیس مرکز سعدی‌شناسی  انجام شد، کمالی سروستانی از نزدیک محدودیت‌ها و امکانات تنها مجموعه فرهنگی شهرستان سروستان را مشاهده کرد و پیشنهادهای خود را برای بهتر شدن خدمات و فضای این مجموعه ارائه داد.
 وی افزود: مجموعه کتابخانه عمومی علامه طباطبایی و سالن اجتماعات فردوسی در سال 1353 ساخته شده و از اواخر دهه پنجاه در حال استفاده می‌باشد.ساختمان فعلی در طول این سال‌ها بار فعالیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان را به دوش کشیده‌است و علاوه بر خدمات کتابخانه‌ای مأمن ارائه خدمات آموزشی و سرگرمی در زمینه‌های فرهنگی و هنری نیز بوده است.
او افزود: این فضای با قدمت و وسیع فرهنگی شهر، نیازمند به روزسانی است و در حال حاضر با مشکلات  زیرساخت‌های گرمایش و سرمایش روبه‌رو است. این کتابخانه برای به‌روزرسانی امکانات و تجهیزات و زیباسازی خود نیازمند نگاه جدی مسئولان و خیرین است.
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]