منو1
Untitled


1398/12/1 پنجشنبه در دهه فجر انقلاب؛ دورهمی زمستانه علاقه‌مندان کتاب در خرامه برگزار شد کتابداران خرامه به مناسبت دهه مبارک فجر، نشست کتابخوانی و شعرخوانی برگزار کردند.

   به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرامه، کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) با همکاری دبیرخانه انجمن‌های هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کارگروه آسیب‌های اجتماعی شهرستان، نشست کتابخوانی و شعر‌خوانی با حضور هنرمندان، علاقه‌مندان کتاب، شعرا و دو نفر از نویسندگان شهرستان برگزار کرد.

روز دوشنبه 28بهمن ماه جاری در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این نشست برگزار شد. در این نشست  کتاب «سه شنبه ها با موری» اثر میچ آلبوم معرفی شد و حاضرین پس از بحث و گفتگو درباره این کتاب به قرائت دست‌نوشته‌ها و اشعار خود پرداختند.

      بهرام نجفی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرامه با اعلام این خبر افزود، حمایت و همراهی گروه‌های هنری و مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه کتاب و کتابخوانی باعث ترویج هر چه بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی شده است و امید داریم این امر در برنامه‌های آتی هر چه بیشتر و بهتر ادامه یابد.

وی در ادامه افزود به زودی با همکاری اداره محیط زیست شهرستان شاهد رونمایی از کتاب «شبی که بانوی دریاچه شدم» اثر رویا منوچهری، عضو کتابخانه خواهیم بود.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]