منو1
Untitled
1399/3/6 سه‌شنبه به ریاست فرماندار؛ جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان قیر و کارزین برگزار شد فرماندار قیروکارزین در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان گفت: همه دستگاه‌ها باید در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مشارکت کنند.  به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان قیر وکارزین؛ نخستین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان قیر و کارزین در سال جاری به ریاست علی محمد کریمی، فرماندار این شهرستان برگزار شد.
 علی محمد کریمی در این جلسه که با دستور کار هماهنگی برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد، ضمن تاکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی در رشد و اعتلای فرهنگ جامعه و اذعان به لزوم انجام وظیفه دستگاه‌های متولی این حوزه گفت: پرداختن به حوزه کتاب از وظایف همه مردم و دستگاه هاست و  لازم است که دستگاه‌های اجرایی شهرستان به سهم خود در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مشارکت کنند.
کریمی همچنین بر لزوم هموارسازی مسیر مطالعه و رفع موانع کتابخوانی در شهرستان تاکید نموده و ضمن تشکر از زحمات اعضای انجمن، افتتاح کتابخانه عمومی شهر مبارک آباد را در این راستا ضروری و تاثیرگذار دانست.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]