منو1
Untitled

1399/3/1 پنجشنبه در پی بازگشایی کتابخانه‌های عمومی صورت گرفت؛ بازدید مدیر کل کتابخانه‌های عمومی فارس از کتابخانه‌های عمومی شهر شیراز مدیر کل کتابخانه‌های عمومی فارس از روند بازگشایی کتابخانه‌های عمومی شهر شیراز بازدید کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، با موافقت ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشایی کتابخانه های عمومی کشور، کتابخانه های عمومی استان فارس در مرحله نخست بازگشایی از دوشنبه 29 اردیبهشت ماه با رعایت ضوابط و دستورالعمل های بهداشتی آغاز به کار کردند.
در همین راستا، روح‌الله منوچهری مدیر کل کتابخانه‌های عمومی فارس صبح دیروز چهارشنبه 31 اردیبهشت با حضور در برخی از کتابخانه های عمومی شهر شیراز از روند بازگشایی کتابخانه‌های عمومی بازدید کرد.
منوچهری در این بازدید ضمن گفتگو با کتابداران حاضر در کتابخانه‌ها، از چگونگی اختصاص اقلام بهداشتی نظیر شیلد محافظ صورت، ماسک صورت، دستکش یک‌بار مصرف، مایع ضدعفونی کننده دست و مایع ضدعفونی کننده سطوح برای کتابخانه‌ها اطلاع حاصل کرد و پیشنهادهایی در خصوص نحوه جداسازی فضاهای کاری کتابداران با مراجعه‌کننده‌ها و اعضاء ارائه نمود.
در پایان ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای کتابداران، ابراز امیدواری کرد کتابداران به صورت مرحله به مرحله و پلکانی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فضا را برای بازگشایی کامل کتابخانه‌ها آماده کنند تا پس از مهار بیماری کویید ١٩، خدمات حضوری کتابخانه به اعضا نیز از سر گرفته شود.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]