منو1
Untitled
1399/3/10 شنبه با صدور پیامی انجام شد؛ دعوت نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیروکارزین برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی محمدمهدی فروردین نماینده منتخب مردم فیروزآباد، فراشبند، قیروکارزین ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از طریق بسترهای الکترونیکی، بر ضرورت تبدیل فرهنگ کتاب و کتابخوانی به یک ارزش والا در جامعه تأکید کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، محمدمهدی فروردین نماینده منتخب مردم فیروزآباد، فراشبند، قیروکارزین با صدور پیامی از مردم  برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی از عموم مردم دعوت کرد. در متن این پیام آمده است:
 
«بسم اللّه الرحمن الرحیم»
اهمیت کتابخوانی در اسلام به قدری است که معجزه پیامبر اکرم(ص) از نوع کتاب است و در آموزه‌های دینی هم تاکید فراوانی بر علم‌آموزی و مطالعه شده است.
با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه‌ی کارشناسان نسبت به ماندن در منزل برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس، یکی از فعالیت‏‌های موثر مردم در این روزها میتواند کتابخوانی باشد. در همین راستا برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی به همت کتابخانه های عمومی فرصت خوبی برای ترویج مطالعه و تشویق مردم به خواندن کتاب های ارزشمند است.
لذا اینجانب، عموم مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان را به شرکت در دهمین جشنواره‌ی کتابخوانی رضوی دعوت می‌نمایم.
اهتمام به این موضوع مهم علاوه بر نهادینه‌سازی فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، باعث آشنایی بیشتر با سیره اهل بیت علیهم‌السلام به‌عنوان بهترین الگوهای زندگی می‌شود.
محمدمهدی فروردین
خردادماه 1399
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]