منو1
Untitled
1397/1/29 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس: درک سریع رویداد‌های معاصر در نمایشگاهی تاریخی مغتنم است ایرنا: مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس در بازدید از نمایشگاه همکاری سازمان ملل و ایران گفت: با برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌توان سیر تحولات تاریخی را در زمانی اندک و به سرعت درک کرد و این موضوع در جهان امروز مغتنم است.

به گزارش ایرنا روح‌الله منوچهری در حاشیه بازدید از نمایشگاه یاد شده اظهار داشت: اداره کل کتابخانه‌های فارس با توجه به فضایی که برای افراد طالب علم در اختیار دارد، می‌تواند در برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی سهیم باشد.

وی افزود: اینکه نمایشگاهی تاریخی و هنری بتواند حتی یک نفر را به بررسی و پژوهش در سیر تاریخ ترغیب کند، تاثیر مثبتی برای جامعه خواهد داشت.

منوچهری در بخش دیگری از سخنان خود در مورد چگونگی عملی کردن شعار سال 97 که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، اظهار کرد: نهاد کتابخانه‌های عمومی همواره از این شعار حمایت کرده است اما در سال جاری این موضوع را با جدیت تمام پیگیری می‌کنیم و آن را به کار می‌بندیم.

وی ادامه داد: این اداره کل در تامین تجهیزات کتابخانه‌ها همچون وسایل مولد سرما و گرما و تجهیزات چوبی اهتمام خود را کار می‌بندد، همچنین با برگزاری برنامه‌های مختلف مردم را به این امر مهم تشویق و ترغیب خواهیم کرد.

منوچهری، با بیان اینکه انتخاب این شعار در روزگار کنونی بسیار هوشمندانه است، گفت: با تحقق این شعار می‌توان آسیب‌های اجتماعی ناشی از بیکاری و بی‌ رونقی اقتصادی را از میان برد و شاخص‌های جامعه را ارتقا بخشید.

نمایشگاه عکس و اسناد همکاری سازمان ملل متحد و ایران که با همکاری سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران و با هدف معرفی نقش ایران در تاسیس سازمان ملل متحد، برگزار شده است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]