منو1
Untitled
1399/3/17 شنبه با معرفی شش کتاب در برنامه لایو اینستاگرام؛ نشست کتابخوان سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برگزار شد نشست کتابخوان مجازی به مناسبت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به همت کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر اردکان فارس برگزار شد.
به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سپیدان، کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر اردکان به مناسبت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) نشست کتابخوان مجازی خود را به صورت لایو و با مشارکت جمعی از کتابداران استان فارس برگزار کرد.
در این نشست سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سپیدان کتاب «حدیث نور، خاطراتی آموزنده از زندگانی حضرت امام خمینی (ره)» نوشته‌ی ابراهیم رستمی را معرفی کرد و گفت: این کتاب نگاهى کوتاه به زندگانى پر از درس و اندرز حضرت آیت الله العظمى امام خمینى (قدس‌سره) است. نکات ریزى که در این مجموعه به چشم مى‌خورد، درس‌هاى بزرگى است که در اختیار من و شما قرار گرفته است.
احمدرضا جهاندیده مسئول کتابخانه مشارکتی امام‌خمینی(ره) زندان مرکزی شیراز  این نشست با معرفی کتاب «سه دقیقه در قیامت»، به روایت  خاطرات یکی از مدافعین حرم پرداخت  که زیر عمل جراحی برای لحظه‌هایی از دنیای خاکی می‌رود و تجربه‌ای نزدیک به مرگ دارد.
در ادامه این دیدار  مژگان زارع کتابدار کتابخانه‌ عمومی ولی‌عصر مرودشت کتاب «مهربان تر از نسیم، 99 قصه از زندگی امام خمینی(ره)» و  خدیجه کاظمی کتابدار کتابخانه عمومی شهدای طاحونه خفر کتاب «دیوان اشعار امام خمینی» را به اشتراک گذاشتند.
 سمانه رستمی کتابدار کتابخانه عمومی مصیری شهرستان رستم با معرفی کتاب «صدای پای بهار» از علی اصغر جعفریان و سهیلا مولایی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان‌ سپیدان با ارائه کتاب «سرگذشت‌های ویژه حضرت امام خمینی (ره)» از دیگر کتابخوانان این دیدار بودند.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]