منو1
Untitled


1398/11/30 چهارشنبه به مناسبت دهه فجر؛ روزهای انقلاب در کتابخانه‌های شهرستان جهرم بازخوانی شد کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم دهه مبارک فجر را با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی پشت سرگذاشتند.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم، کتابداران جهرمی چهل و یکمین فجر انقلاب را با سربلندی به پایان رساندند.  

کتابخانه عمومی شهدای طاحونه روستای طاحونه

خدیجه کاظمی مسئول کتابخانه عمومی شهدای طاحونه روستای طاحونه شهرستان جهرم با آذین‌بندی کتابخانه و نمایشگاهی با بیش از 20 عنوان کتاب با موضوع انقلاب ایام دهه فجر را آغاز کرد و در ادامه برنامه‌های جمع خوانی کتاب داستان های انقلاب برای نوجوانان، تهیه روزنامه دیواری با موضوع انقلاب، اجرای نمایش از حکایت های گلستان سعدی توسط اعضا، معرفی و قصه‌گویی کتاب راز روزهای انقلاب، مسابقه رنگ آمیزی و نقاشی انقلابی، روایت‌گری انقلاب در کلاس انشا مدارس، برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای و مدرسه ای، گلباران قبور شهدا، برگزاری کلاس کاردستی و مسابقه کتابخوانی را اجرا کرد.

کتابخانه عمومی امام صادق(ع) شهر قطب آباد شهرستان جهرم

طاهره رجبی مسئول کتابخانه امام صادق(ع) در آغازین روزهای بهمن با آذین بندی و نمایش کتاب ها و نشریات انقلابی روح تازه ای به کتابخانه عمومی شهر قطب آباد بخشید.  در ادامه با اجرای برنامه های نقاشی و رنگ آمیزی انقلابی توسط کودکان و قصه گویی و حافظ خوانی و نشست های کتابخوانی کتابخانه ای و مدرسه ای جامعه کتابخوان شهر قطب آباد را بیش از پیش با انقلاب آشنا کرد. از جمله دستاوردهای اجرای برنامه های فرهنگی برای کتابخانه امام صادق (ع) اهدا بیش از 20 عنوان کتاب کمک درسی توسط خیر به کتابخانه بود.

کتابخانه عمومی شهیدعبدالله رضایی روستای موسویه شهرستان جهرم

زهرا نصر مسئول کتابخانه عمومی شهید عبدالله رضایی با اجرای 2 ویژه برنامه جشن بادکنک ها و جشنواره غذا به استقبال ابام مبارک دهه فجر رفت. از دیگر برنامه های اجرا شده در این ایام می توان به قصه‌گویی و قصه‌خوانی انقلابی، برگزاری مسابقه رنگ آمیزی و نقاشی، نشست های کتابخوان کتابخانه ای و مدرسه ای، جمع خوانی و کلاس‌های تفسیر قرآن و نهج البلاغه و دیدار با خانواده شهید محمد اسدی(کوچکترین شهید انقلاب) و گلباران قبور شهدا اشاره کرد.

کتابخانه عمومی شهدای باباعرب روستای علویه بخش کردیان شهرستان جهرم «کتابخانه دوستدار کتاب ایران»

سمانه رستمی مسئول کتابخانه شهدای باباعرب اعلام کرد: در ایام دهه فجر بیش از 10 برنامه فرهنگی درکتابخانه اجرا شد. این برنامه ها که با آذین بندی کتابخانه آغاز شد با انتخاب روستای باباعرب به عنوان روستای دوستدار کتاب ایران در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران به کار خود ادامه داد.

قصه گویی و شعرخوانی، نمایش عروسکی، معرفی کتاب، روایت گری انقلاب در کلاس انشا، دیدار با خانواده شهید استادی (شهید انقلاب روستای باباعرب)، نشست های کتابخوان کتابخانه ای و مدرسه ای و گلباران قبور شهدا برنامه های فرهنگی به اجرا در آمده این کتابخانه بود.

کتابخانه عمومی علی‌بن‌موسی الرضا(ع) شهر خاوران شهرستان جهرم

حیدر بصیری مسئول کتابخانه علی ابن موسی الرضا (ع) در اولین روز ایام دهه فجر با حضور در مدارس شهر خاوران ضمن نواختن زنگ انقلاب با تشکیل تریبون آزاد انقلابی از دانش آموزان درخواست کرد که اطلاعات خود در رابطه با انقلاب را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.حاصل این برنامه به اشتراک گذاری 18 کتاب با موضوع انقلاب بود.

بازید مهد کودک گل نرگس و قصه گویی، دیدار با خانواده شهدا، گلباران قبور شهدا، نمایشگاه کتاب و نشریات انقلابی، مسابقه روزنامه دیواری و جمع خوانی و معرفی کتاب توسط مسئول کتابخانه برای گروه های سنی مختلف دیگر برنامه های اجرا شده در این ایام بود.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]