منو1
Untitled
1399/3/10 شنبه نماینده مردم چهار شهرستان جنوب فارس در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصتی ارزشمند برای پیوند با قرآن و سیره اهل‌بیت(ع) حسین حسین زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی از عموم مردم فرهیخته و کتابخوان منطقه برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس حسین حسین زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی از عموم مردم فرهیخته و کتابخوان منطقه برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد؛ در متن این پیام آمده است:
دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال برگزاری است  می تواند فرصتی ارزشمند جهت پیوند با قرآن و شناخت هر چه بیشتر سیره اهل بیت عصمت و طهارت علیهما السلام و مؤانست و الفت بیشتر با آن ارواح طیبه خصوصاً امام هشتم حضرت رضا(ع)، امام هادی (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) باشد.
مطالعه و آشنایی صحیح آحاد جامعه با سیره ائمه اطهار به عنوان اُسوه حسنه تمام ابعاد زندگی بشری، زمینه ساز هدایت و رسیدن به رستگاری و کاهنده بسیاری از آسیب های فردی و اجتماعی است.
این در حالی است که  ترویج کتابخوانی وظیفه ملی و دینی ما و مورد تاکید پیوسته رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) است و باید در این خصوص برنامه ریزی هدفمند و سازنده داشت.
شایسته است عموم مردم فرهیخته، خصوصاً نهادهای فرهنگی و مردمی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد، همراهی لازم را داشته باشند.
حسین حسین زاده
خردادماه 1399
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]