منو1
Untitled

1398/12/1 پنجشنبه کتاب و کتابخوانی با حال و هوای انقلابی بهمن ماه؛ ویژه برنامه های کتابخوانی، ویژه 22 بهمن ماه در سپیدان برگزار شد کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر اردکان نیمه دوم بهمن ماه را با برنامه های متنوع کتابخوانی پر شورتر از همیشه پشت سر گذاشت.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان، در نیمه دوم بهمن ماه، کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر اردکان با برگزاری ویژه برنامه های متعدد پذیرای دوستداران کتاب و دانش شد.

موسی اکبرپور مسئول کتابخانه عمومی گنجینه معرفت عنوان کرد: کتابخانه گنجینه معرفت با حضور در مهد کودک ها و اجرای برنامه های متنوع قصه گویی، شعرخوانی و مسابقه نقاشی به مناسبت دهه فجر و چهلمین روز شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی در جهت علاقمند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی و آرمان های انقلاب اسلامی و مجاهدت های شهیدان  و با برگزاری نشست کتابخوان کتابخانه ای با عنوان «روشنایی چراغ پر فروغ فجر با کتاب» با  مادران و زنان خانه دار  به معرفی و ارائه 5 عنوان کتاب خواندنی با موضوع فجر و انقلاب پرداخت.

در  همین راستا نشست کتابخوان مدرسه ای در دبیرستان رازی برگزار شد. در این نشست 4 عنوان کتاب متناسب با دهه فجر و انقلاب اسلامی معرفی شد.
اکبرپور تصریح کرد: در هفته پایانی بهمن ماه کلاس‌های طراحی و نقاشی برای کودکان و نشست های کتابخوان کتابخانه ای و مدرسه ای برگزار شد. در همین راستا دو مسابقه نقاشی با محوریت موضوع فجر و سردار سلیمانی نیز بین کودکان برگزار شد. در این هفته به مناسبت تولد حضرت فاطمه (س) و روز مادر نیز نمایشگاه کتاب در کتابخانه و مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی برای کودکان برگزار شد.

 وی ادامه داد، برای کودکان برنامه قصه گویی از کتاب «قصه های تصویری» از پروین اعتصامی، کتاب «مورچه و سلیمان» به روایت مژگان شیخی و شعر خوانی از کتاب «احکام نماز مثل کبوتر» از حسین آهو و برای نوجوانان نیز حلقه مطالعاتی با بررسی کتاب «نوجوانان عاشورایی» در کتابخانه تشکیل شد.

با توجه به طرح «اهدای کتاب اهدای آگاهی» کتاب‌هایی از سوی اعضا به ارزش 2میلیون و 893 هزار تومان خریداری و به کتابخانه گنجینه معرفت اهدا شد.

از دیگر برنامه های اجرا شده در این هفته برنامه دورهمی کتابخوانی از کتاب «از حال بد به حال خوب» بود که در این جلسه جنبه‌های مختلف کتاب و کتابخوانی  مورد بررسی قرار گرفت.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]