منو1
Untitled
1399/3/26 دوشنبه به منظور پیگیری وضعیت کتابخانه ها در فاز اول و دوم بازگشایی؛ فرماندار سروستان از کتابخانه های کوهنجان و مهارلو بازدید کرد محسن پورزارعی فرماندار شهرستان سروستان، به منظور پیگیری وضعیت کتابخانه ها در فاز اول و دوم بازگشایی از کتابخانه های عمومی کوهنجان و مهارلو بازدید کردند.
به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سروستان، محسن پورزارعی فرماندار سروستان، سیدهاشم سجادی بخشدار کوهنجان و راحله شبان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سروستان از کتابخانه عمومی شهدای مهارلو روستای مهارلو و کتابخانه عمومی شهیدان رضایی شهر کوهنجان بازدید کردند.
در این دیدار که روز چهارشنبه 21 خرداد ماه انجام شد، پورزارعی با مسئولان کتابخانه ها و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی کوهنجان و مهارلو به گفتگو پرداخت و مسائلی از قبیل سهم کتابخانه ها از نیم درصد درآمد شهرداری، بازسازی و گسترش ساختمان کتابخانه ها، افزایش نیروی انسانی از جمله موضوعاتی بود که توسط حاضرین در جلسه مطرح گردید .
در این دیدار فرماندارسروستان از بخش های مختلف کتابخانه های شهدای مهارلو و شهیدان رضایی کوهنجان بازدید کرد و در جریان خدمات و فعالیت‌های کتابداران در فاز اول و دوم بازگشایی کتابخانه ها و فعالیت‌های اعضا در روزهای تعطیلی کتابخانه ها قرار گرفت.
پورزارعی با اشاره به نقش کتابخانه های عمومی خواستار پویایی بیشتر کتابخانه های عمومی شهرستان شد و   گفت: کتابخانه ها باید پایگاه اجتماعی شوند. شاداب‌سازی فضای کتابخانه و فعالیت های ترویجی باعث جذب هرچه بیشتر مخاطبان به کتابخانه ها می شود.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]