منو1
Untitled

1395/11/14 پنجشنبه تسنیم: نشست‌های تخصصی نقد کتاب با موضوع انقلاب اسلامی در استان فارس برگزار می‌شود مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس با اشاره به برنامه‌های دهه فجر گفت: نشست‌های تخصصی نقد کتاب و نمایشگاه‌های کتاب با موضوع انقلاب اسلامی در دهه فجر در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان فارس برگزار می‌شود.

سعیده ابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در شیراز با اشاره به برنامه‌های دهه فجر در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس، اظهار داشت: برگزاری نشست‌های تخصصی نقد کتاب و نمایشگاه‌‌های کتاب با موضوع انقلاب اسلامی در دهه فجر در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان از مهم‌ترین برنامه‌های این ایام است.

وی با بیان اینکه روایتگری، خاطره‌گویی و مسابقات عکاسی و روزنامه کتاب از دیگر برنامه‌های این ایام است، گفت: سه‌شنبه 12بهمن ماه نیز عضویت در کتابخانه‌های عمومی رایگان است و همه علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان ساعت اداری سه‌شنبه به کتابخانه‌های عمومی مراجعه کنند.

ابراهیمی بیان کرد: روزنامه کتاب، برنامه ویژه کودکان برای تهیه روزنامه دیواری از محتوای کتابهاست؛ به این ترتیب که در نشست‌ها کتابداران کتاب‌هایی با محتوای انقلاب را برای کودکان می‌خوانند  و کودکان با هر چیزی که از محتوای کتاب‌ها دریافتند روزنامه‌دیواری درست می‌کنند و اسم روزنامه هم اسم کتاب می‌گذارند.

ابراهیمی به جشنواره استانی با موضوع «کتاب، توسعه، فرهنگ» اشاره و خاطرنشان کرد: این برنامه با همکاری حوزه هنری برگزار می‌شود و موضوع جشنواره آزاد و تعداد آثار ارسالی نامحدود است.

وی تصریح کرد: جشنواره استانی عکس در سه بخش «عکس حرفه‌ای»، «عکس خبری» و «عکس سلفی» برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند در هر یک از بخش‌ها شرکت کنند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس بیان کرد: این جشنواره از 12بهمن ماه آغاز می‌شود و علاقه‌مندان تا 30بهمن ماه برای ارسال آثار خود فرصت دارند؛ همچنین نتایج این جشنواره همزمان با برگزاری نمایشگاه معرفی می‌شوند.

 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]