منو1
Untitled
1399/3/10 شنبه با تدریس احمداکبرپور به شیوه آنلاین؛ کارگاه‌های آموزش داستان نویسی در فارس برگزار می شود اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس کارگاه آموزش داستان‌نویسی آنلاین را به صورت رایگان ویژه عموم برگزار می کند.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، نخستین کارگاه آموزش آنلاین کتابخانه های عمومی فارس با موضوع داستان‌نویسی با تدریس احمد اکبرپور نویسنده برجسته حوزه کودک و نوجوان به صورت رایگان ویژه اعضای کتابخانه ها و عموم مردم برگزار می شود.
این کارگاه به صورت لایو از کانال رسمی اینستاگرام اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس به نشانی @farslibrary پخش می‌شود.
کارگاه آموزش داستان نویسی  به مدت ده جلسه و روزهای دوشنبه ساعت ۱۰ برگزار می شود و نخستین جلسه آن، دوشنبه ۱۲ خردادماه خواهد بود.
آشنایی با داستان و اصول آن همچون تحلیل و بررسی الگوی فرمی رمان، ایده یابی، فنون نوشتن داستان کوتاه، ازجمله سرفصل های این دوره است. هم چنین مقوله‌هایی مانند زاویه دید، راوی، زبان، پیرنگ، شخصیت‌پردازی، توصیف و ساختار داستان آموزش داده می‌شود.
 گفتنی است با توجه به شیوه بحران کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، کتابخانه های عمومی استان فارس،  نشست های کتابخوانی و کارگاه های آموزشی خود را در فضای مجازی دنبال خواهد کرد.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]