منو1
Untitled
1395/11/6 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس در گفت‌و‌گو با شبستان: کتابخانه‌های عمومی فارس مقاوم‌ و استانداردسازی می‌شوند مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس گفت: از سه سال پیش تاکنون کتابخانه‌های جدید بدون داشتن استانداردهای لازم، افتتاح نمی‌شوند و کتابخانه ‌های قدیمی نیز از لحاظ عمرانی مقاوم و استانداردسازی خواهیم کرد.

سعیده ایراهیمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس با اشاره به اینکه در پی حادثه پلاسکو، مدیریت و کارکنان این اداره کل به آتش‌نشانان قهرمان و مردمی که در این حادثه جان باختند، ادای احترام کردند، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: آرزومندیم که هیچ‌گاه شاهد چنین حوادثی نباشیم.

وی در خصوص عدم تکرار چنینی اتفاقاتی  با تأکید بر اینکه باید زیرساخت‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهند و برای پیشگیری از چنین حوادثی باید استانداردسازی را اساس کار قرار دهیم، افزود: در دوره مدیریت جدید نهاد کتابخانه‌های عمومی در حوزه عمرانی استانداردهایی در نظر گرفته شده است.

ابراهیمی اضافه کرد:  از سه سال پیش تاکنون کتابخانه‌های جدید بدون داشتن استانداردهای لازم، افتتاح نمی‌شوند و کتابخانه ‌های قدیمی را نیز از لحاظ عمرانی مقاوم و استانداردسازی خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری شبستان

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]