منو1
Untitled
 

اخبار ویژه
شهرستان ها
دیگر رسانه ها
اخبارکوتاه
بازدید آیت الله دکتر احمد بهشتی از کتابخانه رئیسی اردکانی شیراز؛
آیت الله دکتر احمد بهشتی با حضور در کتابخانه رئیسی اردکانی، با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس دیدار و درباره فعالیت کتابخانه های عمومی گفت و گو کرد.
به منظور تهیه نوشت افزار اسلامی- ایرانی انجام می شود؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس از برگزاری طرح «مهربانی در مهر» در کتابخانه های عمومی به منظور تهیه نوشت افزار اسلامی- ایرانی و کتاب های کمک درسی برای کودکان و دانش آموزان در استان‌های سیل زده خبر داد.
بخشی از برنامه‌های هفته ‌چهارم تیرماه اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی استان فارس در هفته چهارم تیرماه برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
گزارش تصویری؛
در آیینی با حضور شاعران و ادیبان برجسته کشور، دو کتاب «بیدهای بی مجنون» و «رعشه بر دریا» در شیراز رونمایی و بررسی شد.
پاسداشت واژه در کتابخانه های عمومی؛
در آیینی با حضور شاعران و ادیبان برجسته کشور، دو کتاب «بیدهای بی مجنون» و «رعشه بر دریا» در شیراز رونمایی و بررسی شد.
با حضور جمعی از شاعران و منتقدان ادبی؛
آیین رونمایی دو اثر حجت الاسلام محمدحسین انصاری نژاد با حضور شاعران و منتقدان ادبی کشوری و استانی در سالن کتابدار اداره کل کتابخانه های عمومی فارس برگزار می شود.
با برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شش شهرستان انجام شد؛
جلسات انجمن کتابخانه های عمومی شش شهرستان فارس با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و مسئولان شهرستان ها برگزار شد.
به مناسبت دهه کرامت؛
با هدف گسترش عدالت فرهنگی در سراسر کشور منتشر شد؛
فراخوان ششمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در سال ۱۳۹۸ از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
به منظور انسجام بخشی به فعالیت های فرهنگی در شهرها با محوریت کتاب و کتابخوانی؛
فراخوان ششمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران در سال ۱۳۹۸ از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و ستاد شهرها و روستاهای دوستدار کتاب معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
بخشی از برنامه‌های هفته ‌سوم تیرماه اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی استان فارس در هفته سوم تیرماه برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
سومین جلد از کتاب «هدهد سفید» به همراه نامه تقدیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد؛
سومین جلد از کتاب «هدهد سفید» وی‍ژه نوجوانان و بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ کتاب و کتابخوانی با زبان و ادبیات مناسب این گروه سنّی، با یادداشتی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس خبر داد:
روح الله منوچهری با بیان اینکه روز شنبه، آخرین مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی است، گفت: افرادی که تاکنون موفق به شرکت در جشنواره نشده اند، می توانند در سه روز باقی مانده، با مراجعه به سایت جشنواره، در این رویداد شرکت کنند.
در پی درگذشت مادر گرانقدر جناب آقای محمد اسلامی نژاد کارشناس مسئول برنامه ریزی و آمار اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، روح‌الله منوچهری، این ضایعه را به این همکار گرامی و خانواده ایشان تسلیت گفت.
طلوع خورشید رضوی در خرامه؛
کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) شهرستان خرامه از آغاز بزرگترین رویداد کتابخوانی کشور، با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، میزبان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شده است.
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی فارس در هفته دوم تیرماه اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی استان فارس در هفته دوم تیرماه برای استفاده اعضا و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
در دومین نشست مسئولان کتابخانه های عمومی فارس؛
دومین نشست شورای اداری کتابخانه های عمومی فارس در سال جاری با موضوع بررسی سند برنامه ها و اولویت های نهاد کتابخانه های عمومی کشور و نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.
بخشی از برنامه‌های هفته نخست تیرماه اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی استان فارس در هفته اول تیرماه برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
سعیده عزیزی کتابدار استان فارس در نخستین جشنواره ملی قصه گویی نهاد کتابخانه های عمومی کشور یکی از چهار برگزیده جشنواره شد.
در نشست خیرین کتابخانه ساز استان فارس مطرح شد:
دومین نشست اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز استان فارس در سال جاری به منظور ارائه راهکارهایی برای گسترش فعالیت های این انجمن و بررسی مصوبات پیشین برگزار شد.
مرحله اولیه داوری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان توسط تیمی از کتابداران و کارمندان کتابخانه های عمومی فارس صورت می گیرد.
مهدی رمضانی تأکید کرد؛
معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: ماهیت و هدف برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی از هرگونه آمارسازی و ارائه اعداد و ارقام غیر واقعی به دور است و هیچ گاه اجازه نمی‌دهیم شبهه‌ای به ساحت این جشنواره وارد شود.
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوار با موضوع ایجاد کتابخانه های در شهرستان و زمینه سازی برای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی تشکیل شد.
در نشستی با حضور معاونان استاندار؛
اجرای طرح‌های عمرانی نیمه تمام شهرستان کازرون از جمله کتابخانه مرکزی شهر کازرون، موضوع نشستی با حضور معاونان استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی بود.
بخشی از برنامه‌های هفته پایانی خردادماه اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته چهارم خردادماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضا و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی فارس؛
زمینی در بلوار نیایش و قطعه ای در میدان شهید فهمیده، گزینه های نهایی برای ساخت کتابخانه مرکزی شیراز عنوان و استاندار فارس خواستار پیگیری همزمان دو زمین و اختصاص بهترین گزینه به کتابخانه مرکزی شیراز شد.
همراه با برگزیدگان ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
زهرا زارعی برگزیده ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از استان فارس در بخش فردی گفت: شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، در زندگی من و آشنایی ام با دنیای کتابخانه تأثیر بسیاری داشت.
محمدرضا حدادپور جهرمی عنوان کرد:
محمدرضا حدادپور جهرمی نویسنده استان فارس با اشاره به تأثیرگذاری رویدادهای ارزشی همچون جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: این جشنواره با پرداختن به سیره رضوی ما را تا حدی از زیر بار شرمندگی اهل بیت(ع) بیرون آورده است.
رونق شعر و کتاب در شهر زرین فارس؛
کتابخانه عمومی آیت الله نسابه شهر حاجی آباد زرین دشت چهار جلسه کتابخوانی انجمن های ادبی و دو کارگاه آموزشی شعر را برگزار کرد.
با هدف گسترش برنامه‌ها و فعالیت‌های مشترک انجام شد؛
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، با هدف توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های یکدیگر، تفاهمنامه همکاری امضاء کردند.
بيشتر
با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی آل طاها صورت گرفت؛
کتابخانه عمومی آل طاها همزمان از آغاز جشنواره رضوی و با هدف ترویج فرهنگ و سیره رضوی میزبان ویژه برنامه های این جشنواره شد.
با تلاش کتابداران کتابخانه عمومی گنجینه دانش؛
کتابخانه عمومی گنجینه دانش قیر با برگزاری ویژه برنامه های متعدد با موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی از آغاز این رویداد، به معرفی هرچه بهتر جشنواره و آماده سازی شرایط مشارکت حداکثری عموم شهروندان در این جشنواره پرداخته است.
با معرفی 12 کتاب توسط کتابدوستان میمند؛
سومین نشست کتابخوان کتابخانه عمومی گلستان با بررسی و معرفی دوازده کتاب خواندنی برگزار شد.
آغوش باز کتابخانه عمومی شیراز برای کودکان کار؛
هم‌زمان با «روز جهانی مبارزه با کار کودکان» گروهی از کودکان کار شیرازی در ویژه‌برنامه‌ای با همکاری کتابخانه ابوریحان و اداره پیشگیری و سامان‌دهی آسیب‌دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز، مهمان یار مهربان شدند.
خط پایان بهار با کوله باری از کتاب؛
دو کتابخانه عمومی شهرستان ممسنی در نیمه پایانی خردادماه با برگزاری ویژه برنامه های متنوع فرهنگی میزبان اعضا و کتابدوستان شدند.
با همراهی کودکان کتابدوست عضو کتابخانه؛
کتابخانه عمومی سروش شهر فیروزآباد در دو هفته پایانی خردادماه با برگزاری ویژه برنامه های کتابخوانی پذیرای جمع بسیاری از کودکان عضو کتابخانه بود.
در آخرین هفته خردادماه؛
کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر اردکان در آخرین هفته فصل بهار با برگزاری ویژه برنامه هایی، میزبان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
به روایت تصویر؛
همزمان با برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برنامه های متنوعی در کتابخانه پروین اعتصامی روستای جمال آباد ارسنجان با محوریت این رویداد فرهنگی برگزار شده است.
کتابخوانی در میدان ارادت به هشتمین امام شیعیان؛
همزمان با برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، در روستای جایدشت برنامه های متنوع فرهنگی برگزار شد.
در نیمه اول خرداد ماه صورت گرفت:
دو کتابخانه عمومی ممسنی در نیمه اول خرداد ماه برنامه های متنوع فرهنگی را با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار کردند.
هدهد سفید در جمع نوجوانان کازرون؛
نشست نمایشنامه خوانی بخش کودک کتابخانه شهید مدنی با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه و با معرفی کتاب «هدهد سفید» برگزار شد.
با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست فارس انجام شد؛
اداره کل حفاظت محیط زیست فارس بیش از دوهزار جلد کتاب زیست محیطی را به کتابخانه های عمومی شهر شیراز اهدا کرد.
با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش علامرودشت با هدف مشارکت حداکثری در جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.
در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و بهبود سرانه کتابخانه های عمومی در شهرستان؛
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی در سال جاری برگزار شد.
رونق شعر و کتاب در شهر زرین فارس؛
کتابخانه عمومی آیت الله نسابه شهر حاجی آباد زرین دشت چهار جلسه کتابخوانی انجمن های ادبی و دو کارگاه آموزشی شعر را برگزار کرد.
به همت کتابخانه عمومی ابوذر کتکی ارسنجان انجام شد:
فریده زارعی کتابدار کتابخانه عمومی ابوذر کتکی از برگزاری ویژه برنامه های این کتابخانه عمومی در اردیبهشت خبر داد.
خوانش شیوه نامه جشنواره با حضور بیش از 50 عضو؛
نشست کتابخوان تخصصی جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی چهار کتاب در رده سنی بزرگسال، به همت کتابخانه عمومی محمدرسول الله(ص) خرامه برپا شد.
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد انجام شد:
نشست کتابخوان تخصصی ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با برگزاری یادواره شهدا در شهرستان پاسارگاد برگزار شد.
با موضوع برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
نخستین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهرستان رستم با موضوع برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.
به همت کتابخانه عمومی قائمیه برگزار شد:
کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان، پنجمین منبر کتاب امیدهای جماران را در دومین سال پیاپی در حسینیه جماران اشکنان برگزار کرد.
به همت کتابخانه عمومی گنجینه دانش ؛
کتابداران کتابخانه عمومی گنیجینه دانش شهر قیر با هدف ترویج فرهنگ کنتابخوانی دو نشست کتابخوان و یک نشست شاهنامه خوانی را در اردیبهشت ماه برگزار کردند.
کتابخانه های عمومی شیراز از ابتدای سال جاری میزبان برنامه های کتابخوانی شدند
کتابخانه های عمومی شهر شیراز در ماه های فروردین و اردیبهشت با اجرای برنامه‌های فرهنگی متنوع میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی شدند.
به ریاست فرماندار شهرستان؛
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوار به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا برگزار گردید.
به همت کتابخانه عمومی پروین اعتصامی ارسنجان؛
مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی روستای جمال آباد ارسنجان از برگزاری برنامه های کتابخوانی در یکماه گذشته خبر داد.
اوقات خوش کتابخوانی در شهر گل های فارس؛
کتابخانه عمومی گلستان شهر میمند در فروردین ماه دو نشست کتابخوان را با معرفی 23 کتاب برگزار کرد.
به مناسبت میلاد نور در نیمه شعبان؛
دو کتابخانه عمومی شهرستان ممسنی همزمان با نیمه شعبان میزبان ویژه برنامه های میلاد امام زمان (عج) شدند.
نمایشنامه خوانی به مدارس سپیدان رسید؛
نخستین نشست نمایشنامه خوانی کتابخانه های عمومی سپیدان به مناسبت روز معلم برگزار شد.
به مناسبت هفته سلامت جشنواره غذای سالم با همراهی بانوان شهر حسن آباد در کتابخانه عمومی صالحین برگزار شد .
بهار کتابخانه ابوریحان به روایت تصویر؛
کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز با برگزاری برنامه های متنوعی بهار کتابخوانی را برای اعضا رقم زد.
سال نو با گرامیداشت یار مهربان در شهرستان رستم همراه شد
کتابخانه عمومی مصیری شهرستان رستم با برگزاری چندین برنامه کتابخوانی در نیمه دوم فروردین ماه، به استقبال کتابدوستان رفت.
بيشتر
شیراز-ایرنا- کتابخانه عمومی جهرم موسوم به کتابخانه میرزا نصیر جهرمی با قدمتی نزدیک به نیم ‌قرن درحال فعالیت است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس در گفتگو با خبرگزارى رضوى:
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان فارس از آماده کردن ١٥ عنوان کتاب توسط آستان حضرت شاهچراغ(ع)برای بخش ویژه استان فارس نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان خبر داد و گفت: از میان این عنوان کتاب، یک اثر به عنوان موضوع بخش ویژه استان، به علاقه مندان شرکت در جشنواره معرفى خواهد شد.
گزارش تسنیم از فعالیت کتابخانه عمومی شهدای باباعرب جهرم؛
« جمعه‌های کودکی» حرکتی خودجوش در روستاهای جهرم است که نشان داد محرومیت‌زدایی منحصر به مباحث عمرانی نیست بلکه گاه محرومیت‌زدایی‌ها از جنس کتاب و فرهنگ است.
خبرهای خوب در خصوص کتابخانه «شهید دستغیب» در راه است:
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با اشاره به آغاز فعالیت هیئت بازسازی کتابخانه «شهید دستغیب»، ضمن تقدیر از خیرین و این هیئت، می گوید: هرگز کیفیت را فدای سرعت در کار نخواهیم کرد چرا که اعتقاد داریم که باید کاری شایسته شکل بگیرد.
ایرنا: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس گفت: بر اساس چشم انداز تعریف شده تا پایان برنامه ششم توسعه هیچ شهری بدون کتابخانه نخواهد بود و این استان نیز در انتظار تحقق این برنامه است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس:
ایرنا: مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس در بازدید از نمایشگاه همکاری سازمان ملل و ایران گفت: با برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌توان سیر تحولات تاریخی را در زمانی اندک و به سرعت درک کرد و این موضوع در جهان امروز مغتنم است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس گفت: درحال حاضر بیش از ۱۰۰ هزار نفر عضو فعال کتابخانه های استان هستند که از این تعداد ۳۵ درصد کودک و نوجوان می باشند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس از اجرای طرح « کتاب‌رسان سیار» در نقاطی از استان که دسترسی به کتاب آسان نیست، خبر داد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس با اشاره به اینکه توزیع فضای کتابخانه‌ای هنوز به حد مطلوب نرسیده است گفت: غرب شیراز نیازمند کتابخانه و فضای کتابخانه‌ای است.
معاون نهاد کتابخانه های عمومی کشور:
شیراز- ایرنا- معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت:کتابخانه صرفا مکانی برای امانت کتاب یا استفاده از سالن مطالعه نیست بلکه پاسخگویی به نیازهای اجتماعی روز کاربران از وظایف این نهاد به شمار می رود.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی لامرد خبر داد:
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لامرد گفت: آیین رونمایی و نقد کتاب واژه‌های نفهم اثر نویسنده بومی شهرستان لامرد برگزار می‌شود.
برنامه های بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در شهرستان خرامه با شعار آینده روشن با خانواده کتابخوان تشریح شد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فسا خبر داد:
در آستانه بیست و پنجمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی سطح شهرستان را تشریح کرد.
دومین همایش ملی انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران ـ شاخه فارس با عنوان چشم اندازهای ارتباط علمی در فارس برگزار می‌شود.
سرپرست کتابخانه های عمومی فارس:
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی فارس گفت: طبق آیین نامه می توانیم ازبرنامه های فرهنگی پشتیبانی کنیم و براین اساس آماده همکاری با هنرمندان درزمینه برنامه‌های فرهنگی از جمله برگزاری کارگاه‌های آموزشی آنان هستیم.
نایب رئیس مجمع خیرین فرهنگ‌ساز شیراز:
نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز از بازگشایی نخستین آدینه بازار کتاب شیراز در ۱۰ شهریورماه امسال خبرداد.
رئیس اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم از موافقت هیئت تأسیس و نظارت سازمان‌های مردم‌نهاد با تشکیل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز جهرم خبر داد.
گزارش تسنیم از زمین کتابخانه مرکزی شیراز؛
۸ سال از مصوبه ساخت کتابخانه مرکزی شیراز می‌گذرد اما هنوز زمینی برای ساخت کتابخانه‌ مرکزی شیراز اختصاص نیافته است.
کتاب هایی که برای جشنواره امسال در نظر گرفته شده است، هم به صورت چاپی، هم به صورت گویا(صوتی)، هم با خط بریل و هم در قالب فایل های پی.دی. اف قابل دانلود از روی سایت کتابخانه های عمومی فارس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس در گفت‌و‌گو با شیرازنوین:
روح‌الله منوچهری گفت: بیش از 2500 کتاب بریل و 7500 کتاب گویای سازماندهی شده در کتابخانه‌های عمومی فارس وجود دارد
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس:
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس گفت: افزوده شدن بخش احمدبن‌موسی(ع) به جشنواره کتابخوانی رضوی رویدادی مبارک و میمون است و می‌تواند در شناسایی شخصیت حضرت شاهچراغ(ع) مؤثر باشد.
توزیع دوازده هزار جلد کتاب به نیت دوازده امام
«برات کتاب» اسم شیرینی است که عزیز نوبهار برای اقدام فرهنگی زیبایش در نظر گرفته است: توزیع دوازده هزار جلد کتاب به نیت دوازده امام، از ۱۵ شعبان امسال تا ۱۵ شعبان سال آینده.
مصاحبه اختصاص روزنامه نیم‌نگاه با سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس:
با توجه به اهمیت موضوع کتاب و کتاب خوانی در کشور و کاهش روز افزون مطالعه کتاب در سطح استان و مناطق مختلف کشور، نیم نگاه در این خصوص مصاحبه‌ای را با سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس تهیه کرده است.
گزارش اختصاصی از بخش نابینایان کتابخانه رئیسی اردکانی شیراز
تسنیم:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس با اشاره به برنامه‌های دهه فجر گفت: نشست‌های تخصصی نقد کتاب و نمایشگاه‌های کتاب با موضوع انقلاب اسلامی در دهه فجر در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان فارس برگزار می‌شود.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس در گفت‌و‌گو با شبستان:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس گفت: از سه سال پیش تاکنون کتابخانه‌های جدید بدون داشتن استانداردهای لازم، افتتاح نمی‌شوند و کتابخانه ‌های قدیمی نیز از لحاظ عمرانی مقاوم و استانداردسازی خواهیم کرد.
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس در گفت‌و‌گو با تسنیم:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس از تبدیل کتابخانه عمومی شهید دستغیب شیراز به موزه – کتابخانه خبر داد.
بيشتر
توسط کتابخانه عمومی محقق العلمای استهبان انجام شد؛
بيشتر