منو1
Untitled
انجمن نوبندگان

انجمن نوبندگان
1397/11/16 سه‌شنبه در جلسه انجمن کتابخانه‌های نوبندگان مصوب شد: دهیاران روستاهای بخش نوبندگان به ترویج کتابخوانی کمک می کنند سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی نوبندگان در سال جاری و به ریاست بخشدار در کتابخانه عمومی خرد روستای جلیان برگزار شد.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا، محمدحسین فیروزی درباره مصوبات این جلسه که با حضور اعضای انجمن، امام جمعه و بخشدار نوبندگان برگزار شد، بیان داشت: در ابتدای جلسه آخرین وضعیت پروژه کتابخانه عمومی شهر نوبندگان بررسی شد و مصوب شد با همکاری آموزش و پرورش ارتباط مدارس با کتابخانه عمومی خرد ساماندهی و برنامه ریزی می شود. و زمینه حضور دانش آموزان در کتابخانه فراهم گردد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا در ادامه خاطر نشان کرد: مصوب شد با همکاری دهیاران و حمایت بخشداری نوبندگان و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، گروه های مردمی و مشتاق از هر روستا ماهانه از کتابخانه عمومی خرد، بازدید و از خدمات این کتابخانه و برنامه های فرهنگی بهرمند شوند.
وی ادامه داد: یکی از راه های کتابخانه دار شدن روستاهای این بخش، راه اندازی کتابخانه سیار با کمک خیرین و مسئولین است که با توجه به جمعیت روستاها، بخش فراوانی از نیازهای مردم تأمین می شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 295