منو1
Untitled
برنامه های قائیمه اشکنان

برنامه های قائیمه اشکنان

برنامه های قائیمه اشکنان

برنامه های قائیمه اشکنان

برنامه های قائیمه اشکنان
1397/6/27 سه‌شنبه منبری از کتاب و قصه، هدیه به کودکان حسینی؛ دومین ویژه برنامه منبر کتاب امیدهای جماران در لامرد برگزار شد همزمان با فرارسیدن ماه محرم سری دوم ویژه برنامه منبر کتاب امیدهای جماران در حسینیه جماران اشکنان لامرد توسط کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان برگزار شد.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد، مسئول کتابخانه عمومی قائمیه در این باره گفت: در این ویژه برنامه که با همکاری کتابخانه عمومی قائمیه و حسینیه جماران اشکنان برپا شده است، برنامه هایی از جمله قصه گویی از داستان ها و قصه حدیث ها، همچنین آموزش های دینی و اخلاقی، کلاس آموزشی قرآن، کاردستی و نقاشی، کتابخوانی و... برای کودکان پیش بینی شده است.

حسین قاسمی افزود: در شب های ماه محرم و همزمان با روضه خوانی مرسوم اشکنان در بخش بزرگسالان، کودکان نیز از فضای معنوی این ایام بهرمند شده و با منبر کتاب همراه خواهند شد. همچنین  14 نفر از مربیان با این برنامه همکاری می کنند و تا پایان دهه اول محرم برای کودکان و نوجوان برنامه خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه اولین دوره این برنامه در ماه مبارک رمضان برگزار شد، از استقبال خوب کودکان و خانواده ها از این ویژه برنامه یاد کرد.

مسئول کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان در ادامه همچنین به همکاری این کتابخانه در برگزاری آیین معرفی برترین های علمی، هنری و فرهنگی بخش اشکنان خبر داد و گفت: در این مراسم از پنج  نفر از نویسندگان و یک مترجم اشکنانی که در طول یک ساله اخیر کتاب های چاپ اول آنها منتشر شده است تقدیر شد. خلیل فروتن، افسانه رویین ، پروانه  رویین ، فضه نصیری و سعید دلاشوب پنج نویسنده و طاهره  باقری فرد مترجم اشکنانی بود که در این آیین تجلیل شدند.

قاسمی اضافه کرد: این برنامه به همت انجمن دانش و رویش اشکنان با همکاری کتابخانه عمومی قائمیه این شهر هر ساله همزمان با شهریورماه برگزار می گردد. در این برنامه علاوه بر نویسندگان از برترین های کنکوری، ارشد، دکتری، الگوهای علمی و فرهنگی نیز تجلیل می شود.

به گفته وی کتابخانه عمومی اشکنان نیز در زمینه شناسایی و معرفی افراد برجسته و معرفی اعضای کتابخوان کتابخانه در این انجمن مشارکت می کند.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 192