منو1
Untitled
کتابخوان لامرد

کتابخوان لامرد

کتابخوان لامرد
1397/7/12 پنجشنبه با معرفی پانزده کتاب خواندنی انجام شد؛ میزبانی کتابخانه های عمومی لامرد از دو نشست کتابخوان کتابخانه های عمومی باقر العلوم(ع) شیخ عامر و شهید محمد علی پور دهنو شهرستان لامرد نشست های کتابخوان خود را با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و امر به معروف برگزار کردند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد، هفدهمین نشست کتابخوان کتابخانه باقرالعلوم (ع)  با همکاری پایگاه های مقاومت نرجس خاتون (س)و امام صادق (ع) شیخ عامر در هفته دفاع مقدس برگزار شد. در این دیدار که با حضور فرهنگیان و فعالین حوزه کتاب و کتابخوانی در کتابخانه باقرالعلوم (ع) همراه بود،  مرضیه هاشم پور کتابدار و فرمانده پایگاه مقاومت نرجس خاتون شیخ عامر ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، به معرفی کتاب «شهید عشق» پرداخت و درباره آن گفت: این کتاب رمانی عاشقانه و عارفانه است که از زبان نویسنده اهل سنت به نگارش در آمده است. در ادامه نیز ده کتاب توسط اعضا معرفی شد. هستی صدیقی، ریحانه رحیمی، مهدی مسیحی و جواد عسکری کتاب  های «زندگی حضرت فاطمه (س)»، «داستانهای جنگی»؛ «زندگینامه چهل شهید مدافعان حرم» و «مردی که میخندد» را اشتراک گذاشتند.

همچنین مجید باقری کتاب «خاطرات ملاصالح» و  حکیمه عبداله پور کتاب «ملت عشق» را به دوستداران کتاب معرفی کردند. در ادامه نیز کتاب های «استخوان خوک و دست های جذامی»، «تسلی بخش های فلسفه»، «رفتارهای پسندیده و اصول شهروندی» و «منازل الاخره» نیز به ترتیب به دست حمید غلامی نژاد، محمدحسین رضاپور، محمد عبدالله پور و رمضان رحیمی معرفی شد.

در همین راستا نشست کتابخوان دیگری نیز با موضوع ماه محرم و هفته امر به معروف و نهی از منکر با حضور بانوان در کتابخانه شهید محمد علی پور دهنو برگزار شد.

زهرا قائدی کتابدار کتابخانه شهید محمد علی پور دهنو در این دیدار با اشاره به اهمیت موضوع امر به معروف و نهی از منکر، خواندن کتاب «شهید عشق» نوشته احمد تورگوت را پیشنهاد کرد.

در ادامه یاسمن قائدی کتاب «سقای آب و ادب» نوشته سید مهدی شجاعی، محدثه قائدی کتاب «یک جرعه عطش» نوشته سید محمد بحرالعلوم میردامادی و فاطمه قائدی کتاب «سوار سوم» نوشته محمد کاظم مزینانی را معرفی کردند.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 425