منو1
Untitled
دومین جلسه مهارت های زندگی

دومین جلسه مهارت های زندگی

دومین جلسه مهارت های زندگی

دومین جلسه مهارت های زندگی
1397/6/27 سه‌شنبه با معرفی سه کتاب تخصصی در حوزه شیوه های زندگی بهتر؛ دومین جلسه‌ی همایش رایگان «مهارت‌های زندگی» در کتابخانه ابوریحان شیراز برگزار شد دومین جلسه از همایش رایگان «مهارت‌های زندگی» با طرح و بررسی مسائل شرکت‌کنندگان و معرفی چند کتاب درباره مهارت‌های زندگی، در سالن ابوریحان مجموعه تئاتر شهر شیراز برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز، در این همایش که با پیگیری کتابخانه ابوریحان و همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس و اداره پیشگیری و سامان‌دهی آسیب‌دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز و ارائه دکتر علی احمدی‌خواه و مریم صحرایی، مشاوران روان‌شناس و مدرسان دوره‌های مهارت‌های زندگی برگزار شد، مباحث پیشرفته در زمینه کنترل خشم، ارتباطات بین فردی و توانایی حل مسئله مطرح شد و پس از آن به پرسش‌ها و مسائل شرکت‌کنندگان پاسخ داده شد.

افزون بر این، سه کتاب مطرح در زمینه مهارت‌های زندگی با عناوین «مجموعه کامل مهارت‌های زندگی» از کریس ال کلینکه  و برگردان دکتر شهرام محمدخانی، «مجموعه آموزش مهارت‌های زندگی» نوشته دکتر علیرضا جزایری و سیدعلی‌سینا رحیمی، و «روان‌شناسی عزت نفس» از ناتانیل براندن و ترجمه مهدی قراچه‌داغی) معرفی شد. در پایان جلسه نیز یکی از شرکت‌کنندگان برای تهیه یک‌صد جلد کتاب درباره مهارت‌های زندگی و قراردادن آن‌ها در اختیار شرکت‌کنندگان اعلام آمادگی کرد.

شایان ذکر است سومین و آخرین جلسه از همایش مهارت‌های زندگی همراه با نقالی و شاهنامه‌خوانی در پایان برنامه، در امروز سه‌شنبه 27 شهریورماه، برای عموم علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 203