منو1
Untitled
افتتاح سالن کتابدار

افتتاح سالن کتابدار

افتتاح سالن کتابدار

افتتاح سالن کتابدار

افتتاح سالن کتابدار

سالن کتابدار
1397/8/14 دوشنبه در آغاز برنامه های گرامیداشت هفته کتاب؛ سالن کتابدار در اداره کل کتابخانه های عمومی فارس افتتاح شد سالن کنفرانس کتابدار با ظرفیت بیش از 70 نفر در اداره کل کتابخانه های عمومی فارس به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، مراسم افتتاح سالن کتابدار  اداره کل کتابخانه های عمومی استان صبح امروز دوشنبه 14 آبان ماه با حضور مهری پریرخ، عضو هیئت امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛ روح الله منوچهری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس؛ اعضای انجمن علمی کتابداری شاخه فارس و جمعی از کتابداران استان در اداره کل کتابخانه های عمومی فارس برگزار شد.

 روح الله منوچهری در مراسم افتتاح این سالن با عنوان اینکه، ساخت این سالن ازجمله نیازهای مجموعه کتابخانه های عمومی استان بود، گفت: برنامه های ترویجی و کارگاه های آموزشی بسیاری در مجموعه کتابخانه های عمومی استان فارس برگزار می شود که تا پیش از این برای مکان برگزاری برنامه ها با مشکل مواجه می شدیم.

وی افزود: این سالن با ظرفیت بیش از هفتاد نفر و با تجهیزات کامل برای برگزاری کارگاه های آموزشی و برنامه های کتاب محور کتابخانه های عمومی را تسهیل می کند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس همچنین به اسم این سالن نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت کار کتابداران و نقش ان  ها در پویایی کتابخانه های عمومی، این سالن به عنوان «سالن کنفرانس کتابدار» نامگذاری شده است.

این در حالی است که پس از افتتاح سالن کتابدار کارگاه آموزشی کتاب درمانی به تدریس مهری پریرخ عضو هیئت امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با حضور 46 کتابدار استان فارس از کتابخانه های عمومی نهادی و مشارکتی و کتابداران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

این در حالیست که کارگاه آموزشی «حلقه های گفتگو» نیز عصر دوشنبه در این سالن برپا خواهد شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 257