منو1
Untitled
آؤمون ارزشیابی نهاد
1397/8/1 سه‌شنبه معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد خبر داد؛ برگزاری آزمون ارزشیابی کتابداران و مسئولان کتابخانه های عمومی نهادی کشور مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد از برگزاری آزمون ارزشیابی کتابداران و مسئولان کتابخانه های عمومی نهادی از یکم الی سوم آبان ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی از برگزاری آزمون ارزشیابی کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی نهادی در تاریخ ۱ الی ۳ آبان ماه خبر داد و گفت: با هدف ارزشیابی کتابداران کتابخانه های عمومی در حوزه های سامانه مدیریت، دستور العمل اداره کتابخانه های عمومی، مسائل مربوط به کتابداری و اطلاع رسانی، موضوعات فرهنگی و نیز منابع و کتابشناسی، آزمونی در قالب ۱۵ سوال، در روزهای یکم الی سوم آبان ماه (سه شنبه لغایت پنجشنبه) از طریق سامانه آموزشی نهاد برگزار می شود.

رمضانی تاکید کرد: آزمون مذکور مربوط به امور جاری کتابخانه ها است و از آنجا که کتابداران بر انجام این امور تسلط دارند، لذا سوالات این آزمون برای آن ها نکته جدیدی نخواهد داشت.

معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی با تاکید بر اینکه حضور تمامی کتابداران و مسئولان کتابخانه های نهادی در این آزمون الزامی است، افزود: تنها کتابداران و مسئولان شاغل در کتابخانه های عمومی نهاد، باید در این آزمون شرکت کنند؛ همکاران بخش های دیگر همچون رؤسای ادارات شهرستان ها، کارشناسان ستادی استانی و شهرستانی، نیروهای خدماتی و ... از شرکت در این آزمون مستثنی هستند.

رمضانی تصریح کرد: بر اساس بخشنامه ابلاغی به استان ها، شرکت تمامی کتابداران و مسئولین کتابخانه ها در این آزمون، با مراجعه به سامانه آموزش نهاد، الزامی است. همکارانی که موعد آزمون آن ها، روز پنجشنبه سوم آبان ماه است و در آن روز، شیفت کاری ندارند، می توانند روز شنبه (۵ آبان ماه) از ساعت ۹ الی ۱۲ در این آزمون شرکت کنند.

گفتنی است برنامه زمان بندی آزمون ارزشیابی کتابداران و مسئولان کتابخانه های عمومی نهادی کشور از این قرار است:

روز سه شنبه (یکم آبان ماه) ویژه کتابداران و مسئولان کتابخانه های عمومی استان های:

آذربایجان شرقی، البرز، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، یزد، همدان، مازندران، مرکزی، گلستان، هرمزگان، گیلان و لرستان

روز چهارشنبه (دوم آبان ماه) ویژه کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی استان های:

آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، کردستان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم و قزوین

روز پنج شنبه (۳ آبان ماه) ویژه کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی استان های:

اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران و چهارمحال و بختیاری

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 120