منو1
Untitled
جشنواره رضوی ارسنجان

جشنواره رضوی ارسنجان

جشنواره رضوی ارسنجان

جشنواره رضوی ارسنجان

جشنواره رضوی ارسنجان
1397/9/27 سه‌شنبه در کتابخانه عمومی ملامحمد شفیع ارسنجانی؛ برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی جایزه خود را گرفتند اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه ملامحمدشفیع ارسنجان با همکاری کانون پرورش فکری شهرستان برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی  شهرستان ارسنجان، کتابخانه عمومی ملا محمد شفیع ارسنجانی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی را همراه با تقدیر از برگزیدگان این کتابخانه برگزار کرد.

در این برنامه که اعضای کتابخانه و کانون پرورش فکری به همراه برگزیدگان جشنواره رضوی حضور داشتند، افزون بر شرح چگونگی اجرای مسابقه رضوی و دعوت از اعضا برای حضور در رویدادهای کتابخوانی، برنامه های شاهنامه خوانی و قصه گویی کودکان، خاطره گویی اعضای بزرگسال از کتاب و کتابخوانی و معرفی بهترین کتابی که خواندم انجام شد. اهدای کتاب به کودکان و نوجوانان   شرکت کننده در این برنامه، اهدای جوایز مربوط به برگزیدگان جشنواره رضوی و اعلام آمادگی اعضا برای حضور در دوره بعدی جشنواره رضوی از دیگر رویدادهای این دیدار بود.

گفتنی است محمدهادی حسن شاهی در بخش خانوادگی، سمیه زارع و حیدرزرین مو در بخش بزرگسال، سعیده نعمت الهی و حنانه نعمت الهی در بخش نوجوان، حنانه زارعی، یسنا زرین مو و مبینا دادوند در بخش کودک برگزیدگان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از کتابخانه عمومی ملامحمدشفیع ارسنجانی بودند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 398