منو1
Untitled
نشست کتابخوان کتک

نشست کتابخوان کتک

نشست کتابخوان کتک

نشست کتابخوان کتک
1397/11/28 يكشنبه با همکاری مدرسه شهدای کوهنجان؛ نشست کتابخوان در روستای کتک ارسنجان برگزار شد کتابخانه عمومی ابوذرکتکی به مناسبت ایام فاطمیه نشست کتابخوان مدرسه ای خود را در مدرسه متوسطه اول شهدای کوهنجان برگزار کرد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ارسنجان به مناسبت ایام فاطمیه نشست کتابخوان مدرسه ای در روستای کتک ارسنجان ارسنجان برگزار شد. در این نشست پنج نفر از دانش آموزان و دو نفر از معلمان به معرفی کتاب پرداختند.

کتاب «همیشه قصه ای هست» نوشته محمد میرکیایی توسط ابو الفضل عواطفی و کتاب «20 داستان برای بچه ها» نوشته عبدالرحمن اونق توسط رضا جاویدی به اشتراک گذاشته شد. کتاب های «یا زهرا» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، «365 نکته تربیتی برای کودکان و نوجوانان» نوشته عباس کشاورز و کتاب میرزا تقی خان امیرکبیر نوشته مینا چوپانی به ترتیب توسط مجتبی پیردیر، کامران دهقانی و هادی زارعی دیگر دانش آموزان این نشست به اشتراک گذاشته شد.

همچنین روح الله خادمیان دبیر ادبیات این مدرسه کتاب «قطره از دریا نشانی می دهد» با موضوع حضرت فاطمه(س) برگرفته شده از بیانات مقام معظم رهبری نوشته سید محمدباقر حسینی را معرفی کرد و حمید روستا دبیر پرورشی مدرسه نیز خواندن کتاب «خاطر نازک گل» اثری درباره زندگی نامه حضرت فاطمه(س) نوشته حسین سیدی را برای خواندن پیشنهاد کرد.

گفتنی است در همین راستا و به مناسبت روز جهانی هوای پاک برنامه ای با حضور بچه های مهدکودک گل های زندگی در بخش کودک کتابخانه عمومی ابوذرکتکی برگزار شد. در این برنامه کودکان به نقاشی و رنگ آمیزی کردن با موضوع هوای پاک پرداختند.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 388