منو1
Untitled
پیش خبر
1397/12/13 دوشنبه با حضور نویسندگان آثار و منتقدان ادبی؛ دو کتاب در شهر شیراز نقد و رونمایی می شود نشست‌های رونمایی و بررسی کتاب های «گریه بیدارمان نکرده هنوز» و «الف لام خمینی» در هفته دوم اسفندماه در شهر شیراز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، در آستانه پانزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور در روزهای 15 و 16 اسفندماه دو نشست رونمایی و بررسی مجموعه شعر «گریه بیدارمان نکرده هنوز» سروده رضا طبیب زاده و بررسی و نقد کتاب «الف، لام، خمینی» اثر هدایت‌الله بهبودی در سالن کنفرانس کتابدار اداره کل کتابخانه هاب عمومی استان فارس برگزار خواهد شد.

بر این اساس، در نخستین نشست که روز چهارشنبه 15 بهمن ساعت 16 با حضور رضا طبیب زاده شاعر  جوان استان فارس برگزار می شود، دکتر محمد مرادی شاعر و عضو هیات علمی دانشگاه شیراز و محسن رضوی شاعر و کارشناس ارشد ادبیات فارسی مجموعه شعر «گریه بیدارمان نکرده هنوز» را بررسی و ارزیابی می کنند.

همچنین روز پنج شنبه 16 اسفندماه ساعت 9 مراسم نقد و بررسی کتاب «الف لام خمینی» با حضور هدایت الله بهبودی نویسنده این کتاب برپا می شود که در این نشست حمیداکبر پور و سندی مؤمنی به بررسی این کتاب خواهند پرداخت.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 211