منو1
Untitled
فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز

فرزندان ممتاز
1397/7/17 سه‌شنبه همزمان با روز جهانی کودک؛ از فرزندان ممتاز کارکنان کتابخانه های عمومی فارس تجلیل شد مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان کتابخانه های عمومی فارس و نشست کتابخوان کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، مراسم تجلیل از فرزندان ممتاز کارکنان کتابخانه های عمومی فارس همزمان با روز جهانی کودک (16 مهرماه) به میزبانی کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس، معاونان و کارشناسان ستادی، رئیس و کارشناسان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز و جمعی از کتابداران و خانواده های این مجموعه برگزار شد.

روح الله منوچهری در این نشست خطاب به فرزندان همکاران گفت: این باعث افتخار است که پدران و مادران کتابدار دارید، همانگونه که خانواده ها نیز به وجود فرزندانی که اهل مطالعه  و دانش هستند و در تحصیل همواره ممتاز می شوند، افتخار می کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس با بیان اینکه کودکان علاوه بر آموزش مستقیم که در مدارس انجام می شود، به آموزش غیرمستقیم مهارت های زندگی و اخلاقی نیازمندند، گفت: کتابخانه ها بهترین مکان برای پرورش شخصیت سالم و انجام آموزش های غیرمستقیم به کودکان است.

وی با تصریح اینکه کتابخانه های عمومی می توانند آینده روشنی را برای کودکان رقم بزنند، گفت: کودکان با حضور در کتابخانه ها و انس با کتاب مهارت های زندگی را کسب می کنند و در آینده اهل دانش و تعاملات بیشتر خواهند بود. همچنین خلاقیت ها و استعدادهای آن ها شکوفا می شود.

منوچهری با تصریح اینکه کتابخانه های عمومی در برگزاری برنامه های ترویجی و جذب مخاطب پویا و فعال عمل می کنند، گفت: برنامه های گوناگونی در کتابخانه های عمومی فارس برگزار می شود که تمرکز بیشتر آن ها بر بخش کودک و نوجوان است.

در ادامه این دیدار، نشست کتابخوان کودک و نوجوان ویژه روز کودک برگزار شد که  در این نشست پارسا فیروزی نیا فرزند سودابه رضایی مسئول کتابخانه عمومی حافظیه شیراز کتاب «خرس و کوزه عسل»، زهرا علی فرزند مهدی علی مسئول کتابخانه عمومی جوانان شیراز کتاب «دم گربه به چه دردی می خورد» و امیرعلی رستاقی فرزند زهرا کشاورز کتابدار کتابخانه عمومی شهید دستغیب کتاب «ماهی پولک طلایی» را معرفی کردند.

همچنین در پایان از 44 فرزند ممتاز کارکنان کتابخانه های عمومی شیراز در مقاطع ابتدای، متوسطه و دانشگاه با اهدای لوح و هدیه یادبود قدردانی شد. این در حالی است که در مجموع 164 فرزند ممتاز کارکنان کتابخانه های عمومی در سطح استان تقدیر می شوند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 248