منو1
Untitled
نشست کتابخوان انقلاب جایدشت

نشست کتابخوان انقلاب جایدشت
1397/11/30 سه‌شنبه شمیم عطر انقلاب در روستای جایدشت؛ کتابخانه عمومی اباعبدالله الحسین(ع) میزبان نشست کتابخوان انقلاب شد نشست کتابخوان با موضوع انقلاب و با حضور پرشور نوجوانان روستای جایدشت برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد، محمدحسین بهرامی مسول کتابخانه عمومی ابا عبدالله الحسین(ع) روستای جایدشت از برگزاری نشست کتابخوان انقلاب اسلامی ویژه نوجوانان در روستای جایدشت خبر داد.

بهرامی در این خصوص گفت: دراین نشست که در راستای ایجاد فرهنگ کتابخوانی و نشر الگوی انقلاب و تبیین چگونگی شکل گیری این حرکت عظیم برای نسل نوجوان و جوان برگزار شد، هفت کتاب به اشتراک گذاشته شد.

وی افزود: کتاب های «شاه بی شین» نوشته محمدکاظم مزینانی، «همراه با امام در پاریس» با گرد آوری وحید قبادی دانا و مسعودآسیما، «در طلوع آزادی»، «زیر بار ستم، نمی کنیم زندگی»، «شاه رفت»، «درود بر برادر ارتشی« و «حرکت آغاز می شود، در این دیدار معرفی شد.

به گفته مسئول کتابخانه عمومی اباعبدالله الحسین، شرکت کنندگان در این پایان این دیدار سرود «بهمن خونین جاویدان» را همخوانی و جملاتی درباره انقلاب اسلامی را در کتابخانه نصب کردند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 356