منو1
Untitled
جشن امضای سربلند

جشن امضاس سربلند
1397/7/17 سه‌شنبه رونمایی و جشن امضای کتاب «روایت زندگی شهید مدافع حرم»، شیراز میزبان نویسنده «سربلند» می شود مراسم رونمایی و جشن امضا کتاب «سربلند؛ روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی» و نشست صمیمی با محمدعلی جعفری نویسنده این اثر در شیراز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه عمومی استان فارس، 19 مهرماه شهر شیراز میزبان محمدعلی جعفری نویسنده کتاب «سربلند؛ روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی» خواهد بود تا علاوه بر رونمایی این اثر، دوستداران کتاب شیرازی در نشستی صمیمی با این نویسنده دیدار و گفت و گو کنند.

در این نشست که با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی کتابخانه های عمومی فارس، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، انتشارات شهید کاظمی و پاتوق کتاب شیراز برگزار می شود، جشن امضای  کتاب سربلند در شیراز انجام می شود.

این نشست صبح روز پنج شنبه 19 مهرماه ساعت از ساعت 10 صبح  در پاتوق کتاب شیراز به نشانی (خیابان صورتگر، نبش کوچه 8) میزبان علاقه مندان خواهد بود.

گفتنی است کتاب خوش آوازه «سربلند» روایتی مستند و داستانی از کودکی تا شهادت محسن حججی است که در کمتر از ۱۰ روز به چاپ سوم و تیراژ ۷۵۰۰ نسخه رسیده است. این اثر مخاطب را با ابعاد مختلف شخصیتی این شهید مدافع حرم آشنا می‌کند و از زوایای دید مختلف از جمله خانواده، دوستان و همرزمان به معرفی شهید جهادگر محسن حججی می‌پردازد. علاوه بر آن، این کتاب اسناد، تصاویر و دلنوشته های شهید حججی را نیز دربردارد که به جذابیت آن افزوده است. نام این کتاب از فرازهای بیانات مقام معظم رهبری پس ازشهادت شجاعانه شهید حججی گرفته شده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 180