منو1
Untitled
جشنواره گل نرگس

جشنواره گل نرگس

جشنواره گل نرگس

جشنواره گل نرگس

جشنواره گل نرگس
1397/11/29 دوشنبه جلوه کتاب در نرگسزارهای کارزرون؛ غرفه کتابخانه های عمومی در جشنواره گل نرگس شهرستان کازرون برپا شد اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون همزمان با جشنواره گل نرگس و فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، اقدام به برپایی غرفه کتابخانه های عمومی در بخش جره و بالاده نمود.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون، ندا زنگنه کازرونی نژاد با بیان اینکه به مناسبت دهه فجر غرفه کتابخانه های عمومی کازرون در جشنواره گل نرگس شهرستان برپا شد، گفت: در این برنامه که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام شد، کتابداران کتابخانه های عمومی امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) بالاده همکاری چشمگیری داشتند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون اضافه کرد: نمایشگاه کازرون شناسی با هدف آشنایی هرچه بیشتر همشهریان و دیگر بازدید کنندگان از سایر نقاط کشور با آثار منتشره در زمینه کازرون و آثار نویسندگان بومی شهرستان در معرض دید قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کتابداران همچنین به معرفی برنامه ها و فعالیت های متنوع کتابخانه های عمومی شهر پرداختند، گفت: توزیع فرم عضویت در کتابخانه ها و توزیع نشریات کودک در بین کودکان بازدیدکننده از دیگر اقدامات این برنامه بود.

زنگنه همچنین به بازدید فرماندار کازرون از این غرفه اشاره و بیان کرد: داریوش دهقان فرماندار محترم شهرستان نیز حضور در غرفه کتابخانه های عمومی، از زحمات کتابداران شهرستان که هر فرصتی را در زمینه ترویج فرهنگ کتاب غنیمت می شمرند، سپاسگزاری کرد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 368