منو1
Untitled
برگزیدگان رضوی یحیی انصاری داراب

برگزیدگان رضوی یحیی انصاری داراب
1397/10/23 يكشنبه با حضور اعضای کتابدوست داراب؛ كتابخانه عمومي آیت الله یحیی انصاری از برگزیدگان خود در جشنواره رضوی تقدیر کرد در مراسمی با حضور اعضای کتابخانه عمومی آیت الله انصاری از 28 برگزیده حشنواره رضوی و مسابقات فرهنگی هفته کتاب این کتابخانه تجلیل شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان داراب، مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوي و تجلیل از برگزیدگان کتابخانه عمومی یحیی انصاری داراب در این جشنواره برگزار شد. در این مراسم که با حضور تعدادی از دانش آموزان و اعضای فعال در سالن کتابخانه یحیی انصاری برگزار شد، افزون بر برگزیدگان جشنواره رضوی، از برندگان مسابقات فرهنگی هفته کتاب این کتابخانه نیز قدردانی شد.

اسماعیل اسماعیلی مسئول کتابخانه یحیی انصاری داراب در این دیدار برنامه های ترویجی کتابخانه عمومی یحیی انصاری را اعلام کرد و گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه وکتابخوانی ازطریق سیره اهل بیت(ع) اجرا شد و دوره بعدی آن نیز برگزار می شود که باید از این فرصت استفاده کنیم. در ادامه هدایای برگزیدگان جشنواره رضوی و مسابقات فرهنگی جوایزی این کتابخانه به اعضا اهدا شد.

هانا فدایی، آیسا رمضانی، آرمیسا کیوان پور و آوا نظافتی در بخش کودک و مریم رشیدی در بخش نوجوان جشنواره کتابخوانی رضوی برگزیدگان کتابخانه یحیی انصاری بودند؛ همچنین رسول کوهگرد، فاطمه اسماعیلی و محمد رضایی برگانی در بخش بزرگسال و ابراهیم محمدی در بخش خانوادگی جشنواره رضوی از این کتابخانه برتر شدند.

افزون بر این محمدصالح نامی، اسماء سعادت، فاطمه خسروپور و محمد دشتکار برگزیدگان بزرگسال مسابقات فرهنگی این کتابخانه بودند و  

امیرمحمد شعله، رضا نگهبان، یاسین صلاحی، حمیدرضا دری، محمدحسین حق شناس، مهرزاد فتحی پور، مهرزاد بهرامی، امیرمحمد جباری، امیرعلی ناصری، آریا شکوهی، حسین بهرامی، رضا نوذری، محمدمهدی محمدی، محمدحسین عارف و حسین سیم کش نیز در مسابقه نقاشی این کتابخانه برگزیده شدند که از آن ها تجلیل شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 548