منو1
Untitled

1397/10/19 چهارشنبه به مناسبت هفته سوادآموزی برگزار شد؛ ضیافت کتابخانه عمومی محقق العلمای استهبان برای نوسوادان نوسوادان شهر استهبان با حضور در کتابخانه عمومی محقق العلما در نشست کتابخوان ویژه شرکت کردند و به عضویت این کتابخانه درآمدند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان استهبان، معصومه شیبانی مسئول این کتابخانه از برنامه ریزی کتابخانه عمومی محقق العلما برای نوسوادان در هفته سوادآموزی خبر داد و گفت:در بازدید نوسوادان از کتابخانه عمومی محقق العلما، 30 نفر از این سوادآموزان به صورت رایگان عضو کتابخانه شدند.

وی همچنین به برگزاری نشست کتابخانه ای نوسوادان در کتابخانه اشاره کرد و گفت: در این دیدار چهار کتاب توسط سوادآموزان به اشتراک گذاشته شد.

شیبانی اضافه کرد: کتاب «داستان زمزم» تألیف محمدرضا سرشار با موضوع زندگی پیامبر (ص) توسط ظاهر رحیمی و کتاب «مردی که خواهد آمد» نوسته مهدی مراد حاصل  درباره زندگی حضرت مهدی به دست علی کاظمی معرفی شد.  همچنین صلاح الدین تاجیک کتاب «ماجرای سپاه فیل» اثر محمد رضا سرشار و مهدی شکوهیان مربی نوسوادان کتاب «مسافر خراسان» داستان زندگی امام رضا ع از کودکی تا شهادت را معرفی کردند.

 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]