منو1
Untitled
شهردار سروستان

شهردار سروستان

شهردار سروستان
1397/10/24 دوشنبه بازدیدی با هدف آشنایی بیشتر با خدمت و نیازهای کتابخانه؛ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سروستان مهمان کتابخانه عمومی علامه طباطبایی شدند احمدرضا باقری شهردار شهر سروستان به همراه اعضای شورای اسلامی این شهر با حضور در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی از فعالیت های کتابخانه عمومی بازید کردند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سروستان، احمدرضا باقری شهردار شهر سروستان به همراه اعضای شورای اسلامی این شهر با حضور در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی از فعالیت های کتابخانه عمومی بازید کردند. در این دیدار که روز پنج شنبه 20 دی ماه صورت گرفت، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سروستان از بخش های مختلف کتابخانه دیدن کردند.

احمدرضا باقری شهردار سروستان، حضور در کتابخانه را افتخاری برای خود عنوان کرد و حضور بیشتر در برنامه های فرهنگی را سبب آشنایی و تعامل بیشتر مجموعه شهرداری و کتابخانه ها دانست.

اعضای شورای شهر نیز این بازدید با مؤثر دانستند زیرا در جریان این دیدار ظرفیت ها و خدمات، نیازها و برخی از مشکلات این مجموعه مشخص می شود.

قول مساعد شهردار برای انجام تعمیرات ضروری  و همکاری در بهبود وضعیت کتابخانه عمومی از نتایج این دیدار بود.

این در حالی است که به گفته رئیس اداره کتابخانه های عمومی سروستان تشکیل مداوم جلسات انجمن و حضور در جلسات شورای شهر و ارائه گزارش از شاخص ها و عملکرد کتابخانه، همچنین حضور مسئولان شهرستان در کتابخانه های عمومی، سبب تعامل مثبت کتابخانه و شهرداری و اهتمام بیشتر شهرداری در پرداخت اعتبارات کتابخانه های عمومی شده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 587