منو1
Untitled
عکس مرودشت
1397/6/26 دوشنبه همراه با اهدای جوایز به افراد شایسته تقدیر؛ امام جمعه مرودشت از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان قدردانی کرد مراسم اهدای جوایز به سه برگزیده هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان مرودشت با حضور امام جمعه شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مرودشت، مراسم اهدای جوایز به برگزیدگان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان مرودشت، با حضور حجت الاسلام مهدی آقایی، امام جمعه شهرستان؛ محمدجواد گرانمایه رئیس اداره کتابخانه های عمومی مرودشت و جمعی از مسئولان و مردم در محل مصلای نماز جمعه و همزمان با برپایی نماز پرشکوه جمعه برگزار شد.

امام جمعه مرودشت در این مراسم با اشاره به استقبال خوب مردم از جشنواره کتابخوانی رضوی اظهار داشت: لازم است که زمینه های آشنایی و شناخت اهل بیت برای نسل جوان را هرچه بیشتر فراهم کنیم و کتابخوانی یکی از بهترین راه های آشنایی مردم با اهل بیت(ع) است.

حجت الاسلام مهدی آقایی جشنواره کتابخوانی رضوی را اقدام شایسته فرهنگی در ترویج سیره زندگی رضوی دانست و گفت:  این جشنواره در سطح ملی با معرفی هفت کتاب در شناخت سیره و روش حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) برگزار شد و مهم ترین ویژگی این جشنواره، امکان شرکت همه مردم در مقاطع سنی کودک، نوجوان و بزرگسال است.

وی افزود: در این دوره از جشنواره، سه نفر از شهرستان مرودشت شایسته تقدیر شناخته شدند و از سوی دبیرخانه جشنواره هدایای برایشان در نظر گرفته شد که امروز به آن ها اهدا می شود.

گفتنی است در ادامه محمد صدرا بامروت برگزیده بخش کودک و معصومه محمودی و پروانه جوکار برگزیده بخش بزرگسال جشنواره کتابخوانی رضوی، هدایای خود دریافت کردند.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 152