منو1
Untitled
جشن شب یلدا در استهبان

جشن شب یلدا در استهبان

جشن شب یلدا در استهبان
1397/10/5 چهارشنبه کتابخانه عمومی محقق العلما ویژه برنامه شب یلدا را برگزار کرد؛ جشن طولاتی ترین شب سال در کنار کودکان اسثنایی مدرسه امید بخش کودک کتابخانه عمومی محقق العلماء استهبان ویژه برنامه شب یلدا را در کنار کودکان استثنائی مدرسه امید جشن گرفت.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی استهبان، این مراسم با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، مسئول بخش کودک کتابخانه و دیگر مربیان مدرسه استثنایی امید همراه بود. محمود حسن زاده رئیس اداره کتابخانه های عمومی استهبان در این دیدار برگزاری جشن شب یلدا با برنامه های کتاب محور را در راستای تشویق و ترغیب کودکان اسثنایی برای حضور در کتابخانه عمومی و آشنایی بیشتر با دنیای کتاب و قصه ها دانست.

زهرا کاظم نژاد مسئول بخش کودک کتابخانه عمومی محقق العلما نیز  با بیان اینکه ویژه برنامه مراسم شب یلدا یکی از برنامه هایی است که هرسال از طرف بخش کودک کتابخانه برگزار می گردد ، گفت: برنامه های گوناگونی ویژه اعضای کودک و مادران در بخش کودک کتابخانه محقق العلما در حال اجراست.

کاظم نژاد اضافه کرد: کارگاه «من و بدنم» با هدف آشنایی کودکان با اعضا و زبان بدن، کارگاه «زندگی شاد» ویژه مادران با موضوع  عوامل مؤثر در ایجاد زندگی شاد و غلبه بر مشکلات زندگی برگزار و کارگاه «خلاقیت و مهارت ها» به منظور هدف افزایش خلاقیت و بالا رفتن اعتماد به نفس در کودکان از جمله برنامه هایی است که هر هفته در کتابخانه برگزار می شود.

به گفته مسئول بخش کودک، نقاشی روی کاغذ رولی و اهدای جوایز از برنامه های شب یلدا در کنار کودکان مدرسه استثنایی امید در استهبان بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 429