منو1
Untitled
برنامه های قیر

برنامه های قیر

برنامه های قیر

برنامه های قیر

برنامه های قیر
1397/10/19 چهارشنبه به همت کتابخانه عمومی گنجینه دانش شهر قیر برگزار شد؛ نشست های کتابخوان و نقد کتاب به همراه مراسم گرامیداشت هفته پژوهش کتابخانه عمومی گنجینه دانش شهر قیر در یکماه گذشته با برگزاری ویژه برنامه های کتابخوانی میزبان دوستداران کتاب شهر قیر بود.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قیروکارزین نشست نقد وبرسی کتاب «مدیریت کار و زمان» اثر دبرا آلکوک با همکاری اداره کتابخانه های عمومی و کمیته امداد  امام خمینی شهرستان قیروکارزین روز 18 دی ماه در کتابخانه گنجینه دانش شهر قیر  برگزار شد.

در این نشست علی معصومی از فرهنگیان شهرستان و کارشناس حقوقی و ارزیابی عملکرد اداره آموزش و پرورش قیروکارزین به نقد و بررسی این کتاب پرداخت و محمدرضا رضوی زادگان، رئیس کمیته امداد شهرستان قیروکارزین درخصوص مدیریت در کار سخنرانی کرد.

 

افزون بر این، نشست کتابخوان ویژه نوسوادان نهضت سواد آموزی با همکاری کتابخانه گنجینه دانش شهر قیر و اداره آموزش و پرورش این شهرستان در کتابخانه برگزار شد.

در این نشست که به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی و با حضور اعضای سه کلاس از نوسوادان شهر قیربه همراه آموزش دهندگان این کلاس ها، مسئول نهضت سواد آموزی آموزش و پرورش شهرستان و کتابداران و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و علاقه مندان برگزار شد، پنج کتاب خوانش شد.

خدیجه موصلو و فریده نوذری، دو تن از نوسوادان این دیدار به ترتیب کتاب های «سلامت جامی زیبا و شکننده» و  «کلید ر حمت» نوشته  علی باقرزاده از انتشارات سازمان نهضت سواد آموزی را با دیگر نوسوادان به اشتراک گذاشتند و فهیمه عزیزی آموزشیار نوسوادان کتاب «کلیله و دمنه» اثر نصرالله منشی را معرفی کرد. همچنین کسری آبچر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی قیروکارزین و  سعید نیک روش، کتابدار کتابخانه گنجینه دانش به ترتیب خواندن کتاب های «حماسه نه دی» اثرسعید صلح میرزایی و «امیر کبیر» به قلم  اثرفرهاد حسن زاده را پیشنهاد کردند.   

این در حالی است که نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته پژوهش نیز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قیروکارزین برگزار شد. در این نمایشگاه که با حضور فرماندار، امام جمعه شهرستان و برخی رؤسای ادارات، پژوهشگران و دیگر علاقه مندان حوزه علم برگزار می شد، کتابخانه گنجینه دانش شهر قیر با نمایشگاه کتابی از آثار نویسندگان شهرستان حضور یافت. در این نمایشگاه آثاری از 28 نویسنده شهرستان قیروکارزین در موضوعات مختلف همچون آثار کودک و نوجوان، منابع تاریخی، پژوهشی و روش های پایان نامه نویسی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 540