منو1
Untitled

1398/1/20 سه‌شنبه به مناسبت عید نوروز؛ کتابخانه عمومی محقق العلما دومین کمپین مهربانی خود را برگزار کرد با هدف حمایت از کودکان بی بضاعت، دومین کمپین مهربانی بخش کودک کتابخانه عمومی محقق العلماء استهبان برگزار شد.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان استهبان، زهرا کاظم نژاد کتابدار بخش کودک کتابخانه عمومی محقق العلما در خصوص این کمپین عنوان کرد: بخش کودک کتابخانه عمومی محقق العلما، در آستانه فرارسیدن ایام نوروز و با هدف اهدای اقلام ضروری شب عید به کودکان بی بضاعت شهرستان، کمپین مهربانی را برگزار کرد.
وی با تصریح اینکه در این طرح مسئولین شهر و کودکان به همراه خانواده حضور داشتند، اضافه کرد: کتابخانه عمومی محقق العلما  از مردم دعوت کرد تا کودکان نیازمند را در آستانه فرارسیدن ایام نوروز یاری کنند. این دعوت به وسیله طبخ غذای نذری و فروش غذا و تخم مرغ های ویژه سفره هفت سین به نفع کودکان نیازمند و با حمایت خیرین صورت گرفت.

کاظم نژاد همچنین تصریح کرد: برگزاری مسابقه ویژه و برنامه های شاد و متنوع برای کودکان از دیگر برنامه های این طرح بود که به منظور جذب بیشتر مردم جهت کمک به کودکان بی بضاعت انجام گرفت.

 

 

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 141