منو1
Untitled
ویيه برنامه فیشور لارستان

ویيه برنامه فیشور لارستان

ویيه برنامه فیشور لارستان
1397/9/5 دوشنبه گرامیداشت کتاب و کتابخوانی در روستای دوستدار کتاب فارس؛ ویژه برنامه ترویج کتابخوانی در روستای فیشور لارستان برگزار شد به مناسبت هفته کتاب و با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس ویژه برنامه ترویج کتابخوانی در روستای فیشور لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، مراسم بزرگداشت هفته کتاب با حضور روح الله منوچهری، مدیرکل کتابخانه های استان فارس؛ ماشاالله ثمری، بخشدار اوز؛ محمد معتمدیان، رئیس اداره کتابخانه های لارستان و اعضای شورای شهر اوز در کتابخانه مشارکتی روستای دوستدار کتاب استان فارس واقع در روستای فیشور لارستان برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس در این نشست ضمن تقدیر از مسئولان و خیراندیشان، روستای فیشور را به دلیل کسب امتیاز روستای دوستدار کتاب در سال گذشته و انتخاب فاطمه گل حقیقت به عنوان مروج برتر فعال در حوزه کتاب و کتابخوانی در سال جاری، از افتخارات استان و کشور دانست و گفت: شواهد موجود حکایت از یک اقدام فرهنگی بزرگ در عرصه کتاب وکتابخانی در روستای فیشور دارد.

روح الله منوچهری اضافه کرد: با حمایت مردم و مسئولین بسترهای فرهنگی توسعه مطالعه در حد مطلوبی در روستا آماده سازی شده و انشالله با برنامه ریزی صحیح در آینده نه چندان دور شاهد توسعه مطالعه در میان مردم روستا خواهیم بود.

در  ادامه این نشست شیخ محمدعزیز حنیفی، امام جمعه روستای فیشور نیز توجه به کتاب و کتابخوانی را یک فریضه و تکلیف برای عموم مردم دانست و گفت: امیدوارم با حمایت مسئولان، خیرین و مردم بتوان انگیزه های کتابخوانی را در مردم تقویت کرد و با نهادینه سازی مطالعه در خانواده ها، جهل و نادانی را ریشه کن کرد.

گفتنی است در پایان از فاطمه گل حقیقت به عنوان فعال برگزیده کشوری در حوزه کتاب و کتابخوانی با اهدای لوح تقدیر مدیرکل کتابخانه های استان قدردانی شد؛ افزون بر این  شعرخوانی، شاهنامه و حافظ خوانی توسط گروهی از کودکان عضو کتابخانه امیر میرزایی از دیگر برنامه های این نشست بود.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 353