منو1
Untitled
دفاع مقدس
1397/7/11 چهارشنبه به روایت تصویر؛ ویژه برنامه های کتابخوانی در کتابخانه های عمومی گراش کتابخانه های عمومی شهرستان گراش میزبان ویژه برنامه هایی با محوریت ماه محرم، هفته دفاع مقدس و آغاز ماه مهر شدند.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گراش، به همت کتابخانه عمومی ابن سینا ارد کارگاه کاردستی یک روزه با عنوان  «درخت پاییزی» با حضور فعال کودکان برگزار شد.

 

 

نشست شعر خوانی از  کتاب «عمه! برم باباجونو ببوسم؟ » سروده ی شاهین رهنما نیز با هدف آشنایی اعضای کودک با ماه محرم در این کتابخانه  برگزار شد که با  آموزش رنگ آمیزی به کودکان همراه بود .

 

همزمان با هفته دفاع مقدس نیز مسابقه نقاشی با موضوع «دفاع مقدس» در کتابخانه عمومی ابن سینا شهر ارد برگزار شد. این مسابقه با همکاری حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا (س) و با شرکت ۶۰ نفر از دانش آموزان دبستان سلحشور و فاطمه الزهرا برگزار شد.

 

جلسه قصه گویی کتابخانه عمومی ابن سینا شهر ارد نیز در هفته اول مهرماه به حماسه دفاع مقدس اختصاص داشت. در این نشست مجموعه لاله های نوجوان از جمله «من خواب شیرین علیرضا هستم»، «من بازوبند سعید هستم»، «من لبخند شهادت مصطفی هستم» و «من مشق شب محمود هستم» نوشته محمد حسین صلواتیان معرفی شد.

 


همچنین نشست «امر به معروف و نهی از منکر» ویژه اعضای کودک و نوجوان نیز در کتابخانه عمومی ابن سینا شهر ارد برگزار شد که هدایت انسان ها ، مفهوم شناسی امر به معروف و نهی ازمنکر ، امر به معروف ‌نهی از منکر در نهضت حسینی از موضوعات مطرح شده در این نشست بود
.


 

به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، مسابقه رنگ آمیزی تصاویر رزمندگان اسلام توسط کتابخانه عمومی  آبشار اندیشه در دو دبستان دخترانه و پسرانه برگزار شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 529