منو1
Untitled
جام باشگاه های کتابخوانی در فسا

جام باشگاه های کتابخوانی در فسا

جام باشگاه های کتابخوانی در فسا

جام باشگاه های کتابخوانی در فسا

جام باشگاه های کتابخوانی در فسا
1397/7/24 سه‌شنبه یک گام دیگر در کتابخوانی؛ باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان فسا افتتاح شد جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در فسا با شروع فعالیت باشگاه کتابخوانی «خانه کتاب کودک و نوجوان فسا» کلید خورد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا، مراسم افتتاحیه باشگاه کتابخوانی «خانه کتاب کودک و نوجوان فسا» با حضور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، اعضای باشگاه، جمعی از اعضای فعال کتابخانه عمومی دکتر احمد بهشتی و خانواده ها در محل خانه کتاب کودک و نوجوان برگزار شد.

محمدحسین فیروزی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا خطاب به اعضای این باشگاه گفت: بدون شک شما آینده سازان ایران هستید و آشنایی و میل و اشتیاق امروز شما به کتاب و کتابخوانی و کتابخانه زمینه ساز آینده ای روشن برای جامعه ایرانی است.

فیروزی در ادامه گفت: افتتاح جام باشگاه های کتابخوانی در کتابخانه های عمومی همزمان با آغاز سال تحصیلی، نشان از اهتمام جدی دستگاه های فرهنگی به رشد فرهنگ مطالعه است و همه ما می توانیم به این مهم کمک کنیم.

 در این نشست همچنین مطالبی درباره نحوه مشارکت اعضا در باشگاه، قوانین باشگاه و وظایف هر عضو ارائه شد؛ سپس اعضای باشگاه کتاب های خود را به نقد و بررسی گذاشتند. در پایان نیز از 18 نفر از فعالین بخش کودک کتابخانه در فعالیت های تابستانه بخش کودک و نوجوان با اهدای جوایز قدردانی شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 571