منو1
Untitled
یادواره شهدا پاسارگاد

یادواره شهدا پاسارگاد

یادواره شهدا پاسارگاد

یادواره شهدا پاسارگاد

یادواره شهدا پاسارگاد

یادواره شهدا پاسارگاد
1397/7/9 دوشنبه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در پاسارگاد برگزار شد؛ تبرک کتابخانه شهید خبازی سعادت شهر با صدور کارت عضویت افتخاری شهدا مراسم یادواره شهدا شهرستان به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد و حوزه بسیج ادارات سپاه ناحیه پاسارگاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد، همزمان با هفته دفاع مقدس، مراسم یادواره شهدا با حضور علی علیزاده، سرپرست فرمانداری شهرستان؛ سرگرد علی پور فرمانده ناحیه  مقاومت بسیج سپاه پاسارگاد، شهردار و اعضای شورای شهر سعادت شهر، بخشداران و مسئولین ادارات شهرستان در سالن کتابخانه شهید خبازی سعادت شهر برگزار شد.

فرمانده ناحیه سپاه پاسارگاد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه دفاع مقدس، گفت: امروزه  استکبار جهانی و دنباله های تروریستی آن، درپی بر هم زدن امنیت کشور هستند؛ اما امریکا و حکام مزدور آن در منطقه و منافقان به این هدف شوم خود نخواهند رسید.

سرگرد علی پور  با قدر دانی از صبر و  استقامت همسران و فرزندان شهدا و جانبازان  اظهار داشت:  خانواده شهدا  به خاطر دفاع از خاک کشور عزیزمان  از نعمت داشتن همسر و پدر محروم شدند  و وظیفه ماست در حد توان در خدمت  آنها باشیم.

وی آرامش و امنیت موجود در کشور را به برکت خون شهدا دانست و گفت: و همه باید از شهدا درس آزادگی و استقامت و ایثار بیاموزیم؛ امروز رمز موفقیت و پیروزی در جنگ هم دلی و پیروی از ولایت  فقیه است.

سلمان جهانگیر، مسئول کتابخانه عمومی شهید خبازی سعادت شهر در ادامه، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس کتاب «من زنده ام» خاطرات اسارت سرکار خانم معصومه  آباد را معرفی کرد.

در ادامه این دیدار اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد نیر در اقدامی جدید، با صدور کارت عضویت افتخاری به نام شهدا از خانواده شهدا  شهرستان پاسارگاد تقدیر  و به نمایندگی از خانواده شهدا  کارت عضویت کتابخانه های عمومی  را  به کشتکار رئیس بنیاد شهید پاسارگاد تقدیم کرد.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و مسابقه کتابخوانی ویژه دفاع مقدس برگزار شد. همچنین از بهاره گویا برگزیده کشوری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با اهدای لوح سپاس فرمانداری قدردانی شد.

 

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 264