منو1
Untitled
نشست کتابخوان سعدی

نشست کتابخوان سعدی

نشست کتابخوان سعدی
1397/7/29 يكشنبه میزبانی «سعدی» از کودکان کتابخوان؛ نشست کتابخوان ویژه کودک در کتابخانه سعدی شیراز برگزار شد مسئول کتابخانه عمومی سعدی شیراز از برگزاری نشست کتابخوان به مناسبت هفته کودک در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز، عنایت کریمی مسئول کتابخانه عمومی سعدی شیراز در این رابطه گفت: نشست کتابخوان به مناسبت هفته کودک در کتابخانه عمومی سعدی شیراز برگزار شد و شکرالله کریمی نویسنده جوان و پژوهشگر پرکار، خانواده اعضا و کودکان کتابدوست مهمان این نشست دوساعته در کتابخانه عمومی سعدی شیراز بودند.

وی با بیان اینکه این نشست با تعریف قصه گویی برای کودکان همراه بود، افزود: شکرالله کریمی در ابتدای این نشست مقدمه ای کوتاه درباره داستان و قصه  به زبان کودکانه برای کودکان گفت واز کودکان خواست  کتاب هایی را که خوانده اند تعریف کنند که در ادامه چهار کتاب به اشتراک گذاشته شد.

کریمی اضافه کرد: در این نشست همچنین آرتین راسخ سعدی کتاب «پدر و پسر در جزیره دور افتاده»، نجمه کشاورزی کتاب «گربه کنجکاو و جیر جیرک» نوشته جف وارینگ، محمدمهدی سلطانی کتاب «قصه های من و بابام» اثر ایرج جهانشاهی و محمدمهدی کیانی کتاب «ماجراهای مبارزان» نوشته محمدعلی سپهر را معرفی کردند.

به گفته مسئول کتابخانه عمومی سعدی شیراز، از نکات بارز این نشست مشارکت خوب کودکان در پاسخ  دادن کودکان پرسش شکرالله کریمی درباره قصه ها بود. کریمی والدین را به خواندن کتابهای خوب در رده سنی کودک برای کودکان تشویق کردند؛ اهدای کتاب به کودکان نیز در پایان این نشست انجام شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 568